Миші не люблять м’яту і ромашку

Миші не люблять м’яту і ромашку

Разом із осінню в оселі пробираються гризуни. Як відлякати їх, не використовуючи хімічних препаратів. Гризуни мають вкрай чутливі органи нюху. Який запах не люблять миші і щури?

Бузина містить синильну кислоту, яка представляє велику небезпеку для дрібних тварин, в тому числі і гризунів. Тому щури і миші не наближаються до цієї рослини.

Полин – безпечна для тварин і людини рослина. Вона має гіркий, терпкий запах, який відлякує мишей. Засушені пучки цієї трави розкладають в місцях появи гризунів, по периметру підвалів, сховищ із зерновими запасами.

Польова м’ята найчастіше застосовується у вигляді ефірної олії або екстракту. Для людського нюху аромат цієї рослини досить приємний, а мишей не приваблює. Невелику кількість розчину капають поблизу щурячих і мишачих нір, поряд з харчовими продуктами, в місцях появи гризунів. Можна використовувати і саме листя м’яти.

Пижмо – польова рослина, що володіє яскравим запахом камфори. Пучки цієї трави використовуються і для відлякування комах.

Ромашка польова – джерело різкого смолистого запаху, що не подобається гризунам. Пучки засушеної рослини можна тримати в господарських будівлях, поряд з продуктами.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares