На Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби медалі здобули 14 тернопільських спортсменів

На Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби медалі здобули 14 тернопільських спортсменів

XIX Міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам’яті шестиразового чемпіона України майстра спорту В.Д. Дем’яного відбувся у Тернополі. Учасниками змагань стали понад триста спортсменів з усієї України та команди з Білорусі і Молдови. Проходили поєдинки у спортивному залі Тернопільської середньої школи №3. Як повідомляє Федерація греко-римської боротьби міста Тернополя, переможцями та призерами Міжнародного турніру з греко-римської боротьби пам’яті В.Д. Дем’яного  своїх вікових та вагових категоріях стали 14 тернополян.

Загалом, результати змагань були такими:

Вікова група 2003-2004 р.н.

Вагова категорія 45 кг
Гегель Олександр (Конотоп)
Шевчук Олександр (Тернопіль, ЗОШ №21, 11-А клас, вихованець «Школи вищої спортивної майстерності» м.Тернополя)
Івасів Андрій (Березне)

Вагова категорія 51 кг
Товмасян Арсен (Тернопіль, ЗОШ №4, 10-А клас)
Гербич Артур (Миронівка)
Печенюк Павло (Костопіль)

Вагова категорія 92 кг
Драганчук Михайло (Березне)
Бойчук Артур (Рівне)
Шкабара Максим (Тернопіль)

Вікова група 2005-2006 р.н.

Вагова категорія 41 кг
Мілов Дмитро (Тернопіль, ЗОШ №23, 7-В клас)
Дем’яновський Дмитро (Конотоп)
Гарнєцкій Марін (Молдова)

Вагова категорія 48 кг
Паснак Анатолій (Тернопіль, ЗОШ №12, 9-Б клас)
Кузнєцов Сергій (Маріуполь)
Павлович Ілля (Тернопіль, ЗОШ №16, 9-Б клас)

Вагова категорія 52 кг:
Радик Максим (Тернопіль, Великоберезовицька ЗОШ, 8-А клас)
Сьомін Андрій (Білорусь)
Петелько Дмитро (Вінниця)

Вагова категорія 57 кг
Касперович Павло (Білорусь)
Курак Юрій (Київ)
Якубишин Григорій (Вараш, Костопіль)

Вагова категорія 62 кг
Головко Михайло (Костопіль)
Начорний Філіп (Конотоп)
Собчук Олександр (Вінниця)

Вагова категорія 75 кг
Онищук Владислав (Березне)
Субачук Павло (Мукачево)
Романюк Максим (Костопіль)

Вагова категорія 85 кг
Стріжекозін Дмитро (Харків)
Соколюк Назар (Березне)
Кіба Владислав (Костопіль)

Вікова група 2007-2008 р.н.

Вагова категорія 29 кг
Бабінський Назар (Тернопіль, ЗОШ №17, 7-Б клас)
Безрукий Роман (Долина)
Бендіна Богдан (Тернопіль, ЗОШ №1, 5-В клас)

Вагова категорія 32 кг
Сущенко Данило (Конотоп)
Судтанов Максут (Миколаїв)
Топольницький Владислав (Тернопіль, ЗОШ №11, 7-Г клас).

Вагова категорія 35 кг
Богдан Глєб (Миколаїв)
Макаровець Богдан (Конотоп)
Ярченко Сергій (Миколаїв)

Вагова категорія 38 кг
Маслак Захар (Конотоп)
Громський Назар (Жмеринка)
Марковець Артем (Костопіль)

Вагова категорія 41 кг
Жижко Нікіта (Рівне)
Волощенко Євгеній (Миронівка)
Ройко Михайло (Андрушівка)

Вагова категорія 44 кг
Начовний Артур (Конотоп)
Гусейнов Ніджадт (Миколаїв).
Павлович Павло (Тернопіль, Тернопіль, ЗОШ №16, – клас)

Вагова категорія 47 кг
Томбоштейн Володимир (Тернопіль, ЗОШ №23, 7-В клас)
Топчий Ігор (Миколаїв)
Старостін Ілля (Мукачево)

Вагова категорія 52 кг
Солодчук Владислав (Рівне)
Ющенко Данило (Харків)
Небор Вадим (Тернопіль, ЗОШ №24, 7- клас)

Вікова група 2010-2011 р.н.

Вагова категорія 25 кг
Хачатран Тігоан (Одеса)
Шандура Дмитро (Нововолинськ)
Кротюк Матвій (Тернопіль, ЗОШ №6, 4-Б клас)

Вагова категорія 27 кг
Єлейкін Дмитро (Миколаїв)
Тіщенко Кирил (Харків)
Безрукий Матвій (Долина)

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares