На Тернопільщині підприємців через порушення позбавили сотень ліцензій на торгівлю алкоголем та цигарками

На Тернопільщині підприємців через порушення позбавили сотень ліцензій на торгівлю алкоголем та цигарками

Упродовж десяти місяців цього року працівники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Тернопільській області провели 248 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним. До порушників застосували фінансові санкції на суму 12,4 млн гривень.

Відтак, встановили 293 порушень норм законодавства, що регулює виробництва й обіг спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів та пального. Зокрема, виявлено 66 фактів торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних  цін. Крім того, зафіксовано 42 факти роздрібної торгівлі тютюновими виробами з полиць самообслуговування. Мали місце 38 випадків, необладнання та відсутність реєстрації рівнемірів-лічильників та витратомірів-лічильників пального, неподання звітності про залишки пального тощо.

Упродовж січня-жовтня цього року анулювали 284 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Ще 207 ліцензій скасували на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами. 

Загалом на даний час бізнес нашого краю використовує 4631 ліцензію на реалізацію алкоголю та тютюну.

Відділ пресслужби Головного управління ДПС у Тернопільській області.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares