На Тернопільщині поменшало виїздів швидкої допомоги до пацієнтів з ознаками коронавірусу

На Тернопільщині поменшало виїздів швидкої допомоги до пацієнтів з ознаками коронавірусу

1 грудня медики швидкої Тернопільщини обслужили 249 викликів до пацієнтів, здійснили 76 госпіталізацій; з них у Тернополю обслужено 117 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 35 пацієнтів. За минулу добу в службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 27 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 17 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід у службу швидкої звернулося ще 12 пацієнтів, 6 госпіталізовано.

1 грудня нарешті поменшало виїздів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Почастішали виклики до пацієнтів з важкими депресивними станами, безхатченків, чоловіків у стані сильної алкогольної інтоксикації. Також побільшало викликів на нещасні побутові випадки, побиття та ДТП.

Так, о 18.01 бригада швидкої виїжджала на вул. Мазепи в Тернополі, на місце ДТП. Унаслідок зіткнення двох автівок постраждав 21-річний пацієнт. Із забоями колінних суглобів, симптоматичною гіпертензією пацієнта, після наданої допомоги, залишено на місці події, оскільки від госпіталізації він відмовився.

О 20.38 сталася ще одна аварія на об’їзній, на вул. С. Будного. Унаслідок зіткнення автівок «Джиллі» та «Дачія» травмувався 49-річний водій джипа. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, закритим переломом носа постраждалого, після наданої допомоги, залишено на місці події, оскільки від госпіталізації він категорично відмовився.

1 грудня о 6.32 бригада швидкої виїжджала на вул. Л.Українки, де надавала допомогу 84-річній пацієнтці. На час прибуття бригади літня жінка сиділа на кріслі біля туалету із закривавленою головою. Як з’ясувалося, пацієнтка уже давно страждає на артроз колінних суглобів, а коли йшла до туалету – заточилася й вдарилася об одвірок головою. З розсіченою раною лобної ділянки голови, після оперативно наданої  допомоги та накладання асептичної пов’язки, жінку залишено на місці події.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares