На Тернопільщині шукають роботу для 242 колишніх воїнів

На Тернопільщині шукають роботу для 242 колишніх воїнів

У січні-листопаді цього року послугами Тернопільської обласної служби зайнятості скористався 691 безробітний з числа військовослужбовців, які брали участь в Антитерористичній операції (Операції об’єднаних сил), із них 39 осіб з інвалідністю. Найбільше їх перебувало на обліку в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості – 151 особа, у підрозділах служби зайнятості в Бережанському районі – 89, Шумському – 46 та Гусятинському – 44.

180 учасників АТО (ООС) вдалося працевлаштувати (6 з них мають інвалідність), з них 8 – за умови компенсацій роботодавцям витрат єдиного соціального внеску, 6 – відкрили власний бізнес, отримавши одноразово допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності (один воїн – з інвалідністю); 15 – були забезпечені тимчасовою роботою.

23 колишніх воїни скористалися можливістю пройти перепідготовку за професією електрогазозварник; проходили курси цільового призначення за напрямками «Підприємець-початківець» та «Безпечне ведення робіт в сільськогосподарській галузі, обробка землі»; стажувались у роботодавців за професіями: оператор комп’ютерного набору, пекар, тракторист-машиніст с/г виробництва, муляр, верстатник деревообробних верстатів, робітник з догляду за тваринами. Після закінчення профнавчання 91% демобілізованих учасників АТО (ООС) уже працюють.

На 1 грудня для 242 колишніх воїнів продовжується пошук підходящих місць праці, з них 15 – мають інвалідність.

Відділ інформаційної роботи Тернопільського обласного центру зайнятості.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares