На “Тернопільській Озеряній-2019” розіграють більше 2 тисяч доларів призових

На “Тернопільській Озеряній-2019” розіграють більше 2 тисяч доларів призових

Традиційні легкоатлетичні змагання з бігу навколо Тернопільського ставу “Тернопільська Озеряна-2019” цьогоріч відбудуться 14 вересня, повідомляє 20 хвилин.

Організатори змагань підготували для учасників нововведення та приємні сюрпризи. Зокрема для участі тепер обов’язкова платна реєстрація онлайн на сайті athletic-events.com, а також вікове обмеження для учасників – 18 років.

– Плата за реєстрацію у “Озеряній” цілком символічна – 150 гривень, – каже організатор змагань Галина Федорович. – У цю суму входить стартовий пакет, фінішний пакет та медаль кожному учаснику. Цьогоріч призовий фонд забігу складатиме більше 2 тисяч доларів, які надають наші друзі з-за кордону – колишні спортсмени-легкоатлети. Призовий фонд ми розподілимо між призерами серед чоловіків та жінок.

За словами Галини Федорович, певні категорії людей, зможуть отримати знижку або право на безкоштовну участь.

– Для членів Федерації легкої атлетики України і Тернопільського біговогу клубу передбачена знижка у розмірі 50-ти гривень, – додає організаторка. – Безкоштовно пройти реєстрацію зможуть учасники старші 60-ти років, спортсмени з інвалідністю та воїни АТО. Також право на безкоштовну участь матимуть призери “Озеряної-2018”.

Щоб отримати бонуси потрібно обов’язково звернутись за номером телефону – 0961379028.

– У 2019-му також є ліміт на кількість учасників, а саме – 200 осіб, – каже Галина Федорович. – Минулого року участь у “Тернопільській Озеряній” взяли 177 любителів бігу. Цьогоріч ми сподіваємося перевершити це досвягнення. Але, зважаючи на ліміт, онлайн реєстрація може завершитись і швидше.

Традиційно старт “Озеряної” відбудеться на набережній Ставу поблизу причалу. З 8:00 до 10:00 учасники отримуватимуть стартові пакети. А о 10:15 розпочнеться розминка. Старт забігу організатори запланували на 10:30. Нагадаємо, що протяжність маршруту навколо Тернопільського ставу становить понад 9 кілометрів.

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares