Наче пороблено: на Тернопільщині пенсіонерка не послухала ні перехожого, ні поліцейських і переказала 42 тис. грн шахраям

Наче пороблено: на Тернопільщині пенсіонерка не послухала ні перехожого, ні  поліцейських і переказала 42 тис. грн шахраям

Ні застереження від перехожого, ні розмови з працівниками поліції не змогли переконати жінку в тому, що вона спілкується із шахраями та планує їм переказати усі заощадження. Потерпіла сказала, що йде додому, а сама пішла на пошту й перевела на рахунки аферистів 42 тисячі гривень.

Пенсіонерку біля термінала у Козовій помітив житель Тернополя. Чоловік зауважив, що жінка намагається запхати в нього одразу всю пачку грошей. Підійшовши до неї, він почув, що пенсіонерка з кимось спілкується, а коли запитав про що мова, то зрозумів – жінку намагаються обдурити шахраї.

“Я бачу, що одна із жінок заспокоює старшу жінку, а навколо валяється купа грошей по 500 та 1000 гривень, пачки двохсоток. Я підбіг і бачу, що ситуація така, що жінка попала під вплив. Я намагався вивести її з того стану, але не виходило і реакції жодної адекватної не було. Я вибив телефон, а він одразу задзвонив знову. Я зрозумів, що це афера. Жінка почала тікати від нас”, – пригадує очевидець шахрайства.

Пенсіонерка не реагувала на жодні слова і тернополянин викликав поліцію. Правоохоронцям жінка розповіла, що до неї зателефонувала невідома і представилася слідчою з Тернополя. Аферистка повідомила, що її донька потрапила у біду. Допомогти їй можна і ціна питання 55 тисяч гривень.

Пенсіонерка сказала, що має біля себе лише 42 тисячі, які відклала на операцію. Ця сума влаштувала псевдослідчу і вона навіть дозволила жінці поспілкуватися з донькою. А оскільки голос був схожий, то пенсіонерка без вагань вирішила допомогти. Дорогою до термінала аферисти тримали жертву на зв’язку.

І навіть тоді, коли приїхала поліція, жінка не реагувала на будь-які їхні слова та переконання. Надати номер доньки та пройти до сектору поліції категорично відмовилася.

За півтори години жінка прийшла до відділення й сказала, що після розмови з правоохоронцями вона все-таки пішла на пошту та переказала на два рахунки чотирма транзакціями 42 тисячі гривень.

Після того, як жінка перевела всю суму, подзвонила родичці та зрозуміла, що спілкувалася з шахраями. Допомогти повернути втрачене вона просить поліціянтів.

Даний факт слідчі внесли в ЄРДР відповідно до частини 1 статті 190 ККУ. Триває слідство.

За словами начальника відділу поліції №1 Бережан Олександра Беньковського, поліціянти щодня спілкуються з громадами, з місцевими мешканцями, з перехожими, розклеюють буклети в місцях масового скупчення людей для того, щоб попередити та не допустити шахрайств. Застереження звучать на сесіях та під час богослужінь.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *