Надійність та найкращі тарифи від Твій ГазЗбут

Для мешканців усіх міст України питання постачання газом є актуальним. З 1 січня 2021 року для побутових споживачів та бюджетних організацій відбулися зміни у наданні послуг газопостачання. В результаті, всі користувачі отримали можливість купувати блакитне паливо за ринковими цінами.

Таким чином, кожен споживач може сам обирати вартість та контролювати свої витрати. Адже тарифи постійно змінюються, і якщо вибрати ненадійного постачальника, можна залишитися зовсім без блакитного палива.

C:\Users\Fluffy\Desktop\W22-23\22-6\Газзбут 15.06\картинки газсбут\1.jpg

Переваги роботи з компанією Твій ГазЗбут

У зв’язку з цим варто укладати договори тільки з перевіреними компаніями, що добре зарекомендували себе, наприклад, Твій ГазЗбут. Це величезна компанія, оператор ГТС, яка співпрацює майже із двома десятками постачальників газу та електричної енергії. Головною її метою є забезпечення жителів країни паливом без перебоїв та інших неприємностей.

Компанія Твій ГазЗбут діє згідно з наступними принципами:

  • Використання величезного досвіду, гарантії надійності. Завдяки тому, що Твій ГазЗбут працює у сфері не перший рік, це дає можливість враховувати багаторічний досвід та використовувати його для виключення можливих збоїв.

  • Що простіше, то краще. Для обслуговування клієнтів компанія створила величезну мережу офлайн відділень та контактних центрів, фахівці яких допоможуть вирішити будь-які проблеми і нададуть відповіді на питання.

  • Постійний розвиток дозволяє покращувати якість сервісу, а також дає можливість створювати нові тарифні плани та акції, які є вигідними для клієнтів.

Під брендом Твій ГазЗбут працює 17 великих газових компаній практично у всіх областях країни. Компанія пропонує вигідні тарифні плани як населення країни, так підприємців. Більше того, укладання договору на постачання дає одну важливу перевагу – надання фіксованої вартості палива незалежно від коливання цін на ринку. Це дозволить захистити бізнес від позапланових витрат.

Умови укладання договору

Оскільки Твій ГазЗбут є передовою компанією на ринку, будь-які питання можна вирішити в найкоротші терміни та з мінімальними витратами часу. У кожному місті створені офіси для прийняття клієнтів, а також працюють колл-центри. Сервіс та якість послуг постійно підвищується.

Щоб стати клієнтом компанії достатньо наслідувати алгоритм:

  • Першим варіантом є підписання заяви про приєднання в одному з офісів компанії Твій ГазЗбут. Щоб це зробити, при собі необхідно мати ідентифікаційний номер, паспорт та копії документів, що підтверджують право власності на нерухомість.

  • Заяву можна подати онлайн на офіційному сайті компанії. У такому разі після цього з Вами зв’яжеться менеджер та підкаже подальші дії.

  • Також заяву можна оформити онлайн та відразу завантажити документи (за наявності їх в електронному вигляді).

Всі представлені переваги роблять бренд Твій ГазЗбут одним з найпривабливіших за тарифними планами, цінами на послугами, а також якістю сервісу. Це провідна компанія, яка пропонує найкращі умови не тільки для побутових користувачів, але й для великого, середнього та дрібного бізнесу.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *