Пам’ятаємо: у Тернополі відбулася зустріч з родинами загиблих бійців штурмової бригади Нацполіції “Лють”

Пам’ятаємо: у Тернополі відбулася зустріч з родинами загиблих бійців штурмової бригади Нацполіції “Лють”

Аби підтримати родини загиблих бійців об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» на зустріч з ними прийшли заступник командира бригади «Лють» В’ячеслав Вусінський, начальник Головного управління Національної поліції Тернопільщини Сергій Зюбаненко та виконувач обов’язки голови Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Важинський.

Керівник поліції подякував родинам загиблих героїв за їхню жертовність, мужність та терпіння запевнивши, що вони можуть розраховувати на підтримку поліцейських: «Ми завжди пам’ятатимемо подвиг наших побратимів. А ви маєте знати, що ми – єдина поліцейська сім‘я, і завжди будемо поруч, допомагатимемо усім, чим зможемо».

Заступник командира бригади «Лють» В’ячеслав Вусінський передав родинам загиблих героїв їхні посмертні відзнаки та нагороди та висловив свою підтримку: «Ваші рідні були серед тих, хто досі веде жорстоку боротьбу з ворогом, визволяє території нашої країни, боронить нашу незалежність. Вони боролися до останнього подиху, до останнього патрона. Жодні нагороди не замінить вам найближчих людей, але вони свідчитимуть про їхню мужність, героїзм та самопожертву».

Час минає, але біль втрати не вщухає. Такі комунікації допомагають рідним не залишатися наодинці з їхнім горем.

Ми закарбуємо у своїх серцях імена всіх, хто до останнього подиху наближав нашу Перемогу. Назавжди в строю, зазначили в обласній поліції.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *