Парити ноги: користь і протипокази

Парити ноги: користь і протипокази
Народна медицина багата на методи, що застосовуються при застудних захворюваннях. Найпоширенішим є спосіб парити ноги в гарячій воді. Однак, як стверджують медики, подібна процедура може бути дуже небезпечною для здоров’я.

Коли корисно парити ноги

Після довгого важкого дня буде дуже приємно і безсумнівно корисно опустити втомлені ноги у ванну з теплою водою, куди рекомендовано додати якісь ефірні олії, трав’яні настої або спеціальні суміші. Від подібної процедури можна отримати не тільки задоволення, але й одночасно провести профілактику простудних захворювань.

Коли починається застуда, також можна скористатися народним методом і попарити ніжки в теплій воді. Зазвичай подібну процедуру проводять при нежитю, першінні в горлі, легкому кашлі або ломоті в тілі.

Дуже ефективно попарити ноги після перемерзання. В цьому випадку кров починає швидше циркулювати в організмі і не дає прорватися підступаючій застуді.

А коли не можна?

Але навіть, здавалося б, такий нешкідливий процес, як попарити ноги, має безліч побічних ефектів, через які його можна застосовувати далеко не кожному. Наприклад, тим, у кого спостерігається підвищений тиск, ноги парити категорично заборонено.

Якщо застуда почала прогресувати і температура тіла підвищилася, то від гарячої ванни для ніг теж слід відмовитися, щоб ще більше не підвищити температуру.

При шкірних захворюваннях або алергічних реакціях парити ноги теж не бажано, оскільки вода може стати каталізатором прогресування небажаної реакції.

Не можна парити ноги майбутнім матусям, оскільки подібна дія може привести до зриву вагітності. Разом з тим не рекомендується опускати ноги в гарячу або теплу воду жінкам під час «критичних днів», бо підвищення температури може негативно вплинути на менструальний цикл.

Тому, перш ніж набирати в тазик воду, слід переконатися, чи ніщо не може завадити комфорту і організм витримає цю процедуру.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares