Переможцями ХХІІІ спортивних ігор школярів з футзалу стала команда з Тернополя

Переможцями ХХІІІ спортивних ігор школярів з футзалу стала команда з Тернополя

Цими вихідними завершились фінальні змагання ХХІІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2018-2019 навчального року серед ЗЗСО І-ІІІ ст. серед юнаків з футзалу. Фінальні ігри, в яких прийняли участь 5 команд, а саме Гусятинської СР, Шумської та Теребовлянської ОТГ, Козівського району та міста Тернополя, відбувались в спортзалі Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст.№26 ім. Д.Заплітного. Про це повідомляє Тернопільське обласне відділення КФВС МОН України.

В загальному, щоб відібратись у фінал команди попередньо зіграли зональні ігри, в яких прийняло участь 24 команди. Цікаві зональні ігри і не менш цікавий та запеклий фінал. Якщо у фінальній грі за перше місце команда міста Тернополя під керівництвом Василя Івегеша не залишила жодних шансів на перемогу юнакам із Шумської ОТГ, хоча вони бороли до останньої хвили матчу, то у малому фіналі за бронзу між Підволочиськом та Козовою фінальний рахунок зупинився на 5:3 на користь вихованців Сергія Дрейка із Підволочиської СР.

Змагання з футзалу були проведенні управлінням з фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації спільно з Тернопільським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України під керівництвом головного судді змагань з футзалу Русанюка Владислава Михайловича.

Цікаво, стрімко та захоплююче завершився перший фінал нових Ігор школярів. Вітаємо переможців та призерів та очікуємо нових змагань та спортивних звершень від школярів Тернопільщини.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *