Погана кредитна історія – не вирок

Якщо людина свого часу брала кредит в банківській установі, але з його поверненням виникали якісь проблеми, це негативно позначиться на її кредитній історії. Чи зможе такий клієнт в майбутньому отримувати мікрокредити? Багато компаній надають кредит з поганою кредитною історією , але з так званим «пробним періодом». Тобто, сума першої позики буде досить низькою і на досить малий термін. Таким чином, фінансова установа переконується в платоспроможності позичальника.

Вирішення проблеми

Але якщо оформляти кредит онлайн досить часто, то і кредитну історію можна відновити. Згодом не виникне проблем з отриманням мікрокредиту на довший термін і на значно більшу суму. За таким же принципом функціонує сайт компанії Містер Кеш, який користується великою популярністю в області мікрокредитування.

Головна її перевага – оформлення договору здійснюється в онлайн-режимі. Тобто, немає потреби здійснювати наступні дії:

1. Відвідувати заклад кредитора.

2. Підписувати велику кількість документів.

3. Збирати численні довідки і так далі.

Що впливає на кредитну історію і рейтинг?

На кредитний рейтинг впливає в першу чергу історія взятих кредитів. Якщо клієнт банків своєчасно погашав кредити, не виходив на прострочення, то і рейтинг його буде досить високим. Але цей параметр також враховує більш 100 різних показників використання банківських послуг, які кредитне бюро ретельно приховує.

При цьому найпростіший варіант отримати високий кредитний рейтинг – бути відповідальним клієнтом банку. Чим вище рейтинг, тим більша ймовірність того, що банк не відмовить у наданні кредиту.

Як отримувати мікрокредит?

Фінансова установа Містер Кеш надає віддалене кредитування. Тобто, зустрічатися особисто з кредитором не буде потрібно, а обмін всією інформацією проводиться в онлайн-режимі. Надходить взятий кредит на карту будь-якого банку України. Списання грошових коштів при поверненні кредиту здійснюється не автоматично, що робить неможливим обман з боку кредитора.

Тобто, клієнт самостійно повинен зайти в свій особистий кабінет, який видається при реєстрації на сайті кредитора, і там підтвердити оплату боргу. Оскільки не всі банки України надають можливість оплачувати послуги онлайн, в Містер Кеш є можливість повертати борг за допомогою банківського переказу, платіжного терміналу. Усе дуже просто і зручно для клієнтів, тож варто спробувати!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares