Польща залишається основним торговим партнером Тернопільщини

Польща залишається основним торговим партнером Тернопільщини

Обсяги експорту та імпорту послуг області у січні–вересні цьго року становили, відповідно, 71,7 млн. дол. США та 5,5 млн. дол. Порівняно з аналогічним періодом 2018-ого. експорт збільшився на 32,7 відсотків, імпорт зменшився на 0,2 відсотки. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі послугами становило 66,2 млн. дол.

Зовнішньоторговельні операції послугами область здійснювала з партнерами із 98 країн світу. Експортні послуги надавали 44 підприємства області, імпортними користувалося 48.

До країн Європейського Союзу експорт послуг становив 85,9 відсотків від загального обсягу експорту, імпорт послуг з цих країн – 88,0 відсотка від загального обсягу імпорту.

Основним торговим партнером як в експорті, так і в імпорті послуг була Польща (80,0 відсотків обласного експорту та 39,6 відсотків обласного імпорту).

Вагомі обсяги експорту послуг здійснювались до Індії, Нігерії, США та Швеції, імпорту послуг – з Німеччини, Бельгії, Білорусії та Швеції.

Основу структури експорту-імпорту послуг складали послуги з переробки матеріальних ресурсів, транспортні і ділові послуги, послуги пов’язані з подорожами, послуги у сфері телекомунікації та комп’ютерні послуги.

Головне управління статистики у Тернопільській області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares