Про чоловіків, жіноче щастя і пошуки кохання: Тернопільський драмтеатр запрошує тернополян на прем’єру провокаційної комедії 18+ «Естроген»

Про чоловіків, жіноче щастя і пошуки кохання: Тернопільський драмтеатр запрошує тернополян на прем’єру провокаційної комедії 18+ «Естроген»


Цікава динамічна та сучасна вистава, яка змушує не лише сміятися, а й замислитися над власним життям. У Тернопільському академічному обласному драматичному театрі ім.. Т. Шевченка у непростий карантинний час глядачів потішать прем’єрою про жіноче щастя, про любов, правду і брехню, відданість і зраду, про втечу від самотності.


«Екстроген» – це історія 25-річної актриси Єви, яку напередодні весілля покинув коханий. Дівчина у розпачі, а подруги, аби її розрадити, приїздять у котедж за містом. Подруги Єви – це жінки із кардинально різними характерами, фінансовими можливостями та сімейним становищем. Та є те, що їх об’єднує – це жіноча дружба, прагнення бути щасливими й коханими. Події відбуваються у сучасному часі, тому дуже багато речей відразу ж відгукуються глядачам. Сюжет динамічний, інтрига тримається до самого кінця.
У виставі грає багато молодих акторів, для яких це перша велика роль. 25-річна Мар’яна Гурик виконує роль своєї ровесниці, актриси Єви, яку покинув наречений.


Ця вистава про любов і те, наскільки вона потрібна кожному, про самотність, людські взаємини, – розповідає Мар’яна. – Характер моєї героїні мені дуже близький. Вона щира, відкрита і вірить у справжнє кохання. Це моя перша велика роль і я дуже хвилююся перед виходом на сцену. Працювати було легко. Хоч інколи важко було вжитися в роль, адже моя героїня потрапила у дуже непросту, емоційно важку ситуацію.

Це комедія з глибоким змістом, вона про нас, про живих людей, про сприйняття жінками чоловіків


І хоча вистава про жінок, без чоловіків все ж не обійшлось. Єдиний представник сильної статі має особливу місію – допомогти жінкам зрозуміти себе і чоловіків. Роль Ростика виконує Василь Боднар. Актор розповідає, що його персонаж стоїть на захисті сильної половини людства, він намагається донести жінкам, що далеко не всі проблеми від чоловіків, варто подивитись збоку і на себе, адже жінки теж часто є причиною конфлікту.
Виставу поставили за п’єсою молодої, але вже знаної драматургині Марини Смілянець «Естроген».

  • Це комедія з глибоким змістом, вона про нас, про живих людей, про сприйняття жінками чоловіків, – розповідає режисер-постановник, заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Жила. – Колись я здійснив постановку п’єси «Тестостерон» польського драматурга Анджея Сарамоновіча – от у ній чоловіки говорили про жінок. Марина Смілянець, коли подивилася цю виставу, написала п’єсу-відповідь з боку жінок «Естроген». У її творі – цікаві тексти, інтригуючий сюжет. У п’єсі йдеться про долю жінки у сучасному світі, стосунки з чоловіками, про любов і зраду, інтриги, сімейні скандали.
Музику до вистави написав київський композитор Юрія Дзвонар. Це інтерпретація української класики. Костюми створила актриса Алла Кулішевська, яка бере участь у виставі. А хореографію поставила актриса Наталя Олексів, яка теж має роль в «Естрогені».
Вистава – інтерактивна. Актори взаємодіють з глядачами. Прем’єра вистави відбудеться вже 24 листопада. Також її можна буде переглянути 25, 26, 27 листопада. Початок о 19 год.

Юля ТОМЧИШИН.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares