Шовковий халат: це важливо дізнатися перед покупкою

Шелковый халат— символ роскоши, красоты и соблазна, виной тому — его уникальные свойства. Изделия из шелка априори смотрятся богато, соблазнительно окутывают фигуру, заигрывающе играя блеском под лучиками света. Не удивительно, что столь роскошный домашний наряд должен быть у каждой дамы.

В этой статье рассмотрим особенности шелка и халатиков из него, в зависимости от длины и типа застежки, чтобы вы осознанно купили изделие, максимально полно удовлетворяющее ваши требования к одежде для дома.

Фото халатів представлені до покупки в магазині жіночих халатів afrodita.zp.ua. Халати представлені в продажу як в комплектах: піжама, ночнушка, туніка (довжина ярубашка) – так і окремо.

Переваги шовкових халатів

Перед покупкою важливо визначитися, якими справами ви плануєте займатися в обновці, адже виконувати домашні справи і доглядати за собою краще у відповідних моделях.

Уявіть себе в довгому халаті на запах за клопотами по будинку: вам буде комфортно, наприклад, протирати підлогу або готувати вечерю? Думаємо, поділ буде плутатися в ногах, а ненадійно зав’язаний пояс може зрадницьки розв’язатися в самий невідповідний момент. У той же час робити маски або наносити крем в такому виробі цілком зручно.

Довжина: короткі або довгі

Довгий чи короткий шовковий халат вибираємо виходячи з переваг, призначення і того, який образ хочете створити.

У короткому халатику з шовку зручно займався справами по дому, а довгі моделі гарні для надягання після душа і для догляду за збій. У будь-якому виробі буде приємно проводити час з близькими за чашкою чаю або цікавою книгою.

Пам’ятайте, що довжина в підлогу додасть образу королівський статус, додавши величі, візуально збільшить зростання. Короткі моделі внесуть в образ грайливу нотку, додадуть привабливості і легкості.

Тип застібки: на ґудзиках або на запах

Шовковий халат можна купити в декількох виконаннях по типу застібки: на ґудзиках і на запах. Який тип вибрати треба вирішувати, виходячи з особистих переваг і призначення виробу.

Так, якщо вам потрібна стабільність і спокій, ви хочете без оглядки віддаватися справі, тоді краще вибрати модель на ґудзиках. Цей тип застібки надійний, він утримає поли халата закритими в найскладнішому становищі, яке вам доведеться прийняти, займаючись справами.

Шовкові халати на запах виглядають спокусливо і велично одночасно, вибираючи цю модель будьте готові що вона може несподівано відкритися. Тому краще вироби з такою застібкою купувати для особливих моментів, після сну, душа, для романтичних зустрічей.

Знаючи, яку модель шовкового халата ви хочете, з якою метою його купуєте, ви підберете ідеальне виріб і будете почувати себе в ньому комфортно.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *