Спини 50 людей палали 5 хвилин – у Тернополі зафіксували новий рекорд (фото)

Спини 50 людей палали 5 хвилин – у Тернополі зафіксували новий рекорд (фото)

Дівчина у вечірній червоній сукні грала на електроскрипці. Ведучий події оголосив: “5, 4, 3, 2, 1 – почали!” – і накриті з головою люди перетворились на вогняні факели – 5 хвилин палали ватри на їхніх спинах. Весь цей час поряд були люди у чорному, які додавали жару та пального у вогонь, не дозволяючи йому втратити свою жарку силу.

У просторому приміщенні “Квітоцентру” під скляною стелею та скляними стінами стало спекотно, хоча навколо вже вступив у свої права холодний листопад. Такого Україна ще не бачила – вперше у номінації “Спільний масаж” у Тернополі зафіксували нове досягнення – “Найбільша кількість масажистів, які одночасно виконують “Королівський вогняний масаж” (50 масажистів)”.

Учасники дотримувалися вимог карантинного сьогодення, забезпечивши необхідну відстань між ліжками. Тож масаж виконали у форматі 25 людей і 25 масажистів і ще раз так.  Зафіксувала досягнення представниця “Національного реєстру книги рекордів України” Лана Вєтрова.

Оксана Петришин – співорганізатор нового рекорду – захопилась ідеєю подібних досягнень три роки тому і бачить у цьому великі перспективи для нашого міста.

– Усі наші рекорди ми присвячуємо Тернополю, – розповіла вона. – Цей рекорд встановлює Тернопільський національний медичний університет імені Івана Горбачевського. Це вже не перше масажне досягнення нашого міста, але перше спільне, коли задіяно стільки людей. 50 масажистів і 50 людей, на чиїх спинах цей масаж ми і зробили! А ще наш рекорд за організацією, надіємось, буде визнано найбільш видовищним у цьому році.

Люди, які були присутні на події, не мали часу нудьгувати – навколо сяяли вогники свічок, композиції з ягід і хвої нагадували про наближення зими. При вході горів вогонь на діжках, неподалік стояли мотоцикли байкерів, які приїхали підставити свої спини масажистам. Під час підготовки звучала скрипка у руках Ольги Дереворіз, а на вулиці просто неба глядачів заворожували вогняними піруетами фаєр-шоу.

– “Королівський вогняний масаж” – моя розробка, яку ми практикуємо вже протягом десяти років, – розповіла Наталя Давибіда, співорганізаторка рекорду. – Ідея себе виправдала – 25 хвилин масажист робить загальний масаж спини, а 5 хвилин вогонь, що горить на спинах на спеціальному накритті, глибоко прогріває тіло. У результаті отримуємо гарний оздоровчий та імунностимулюючий ефект. Майже всі масажисти, які взяли участь у встановленні рекорду, – це студенти Тернопільського національного медичного університету, спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія”. Такий масаж – це один з декількох видів екзотичного масажу, якому ми їх навчаємо.

Працювати з вогнем надзвичайно цікаво, це заворожує, але й потребує довгого навчання, практики.

– Я дуже люблю свою роботу і йду до своєї цілі – хочу бути кращою з кращих, тому долучилась до цього рекорду, – зауважила учасниця події Валерія Кондратюк, масажистка і студентка четвертого курсу медуніверситету.

Для того, щоби підтримати рекорд, об’єдналися учасники різних байкерських клубів: “Мото-Тернопіль-Анархія”, “Вільні байкери”, “Хулігани”, “Wild Heads мото-клуб”.  Разом з товаришами взяв участь у масажі і байкер на інвалідному візку. Шкіряні куртки з різними відзнаками та нашивками мирно лежали поряд з масажними столами, а присутні могли роздивитись тату на тілах чоловіків. 

– Я вперше на такому масажі, – зізнався Юрій Старик, байкер клубу “Wild Biker МСС”. – Враження є, дуже тепло було, коли на спині то все горіло. Почуваюся супер. Нам, байкерам, таке екстремальне підходить.

За словами Лани Вєтрової, керівниці “Національного реєстру рекордів України”, Тернопіль дивує незвичними рекордами. 

– З 1989 року ми зафіксували тут багато рекордів – цей 61-ий, – зазначає вона. – Зараз Тернопіль на 7 місці серед міст України. Дуже любимо сюди приїжджати, люди справді вигадують та організовують дивовижні рекорди. Такий масовий рекорд нелегко організувати. А цей ще й дуже ефектний. Здивували!
Подія розпочалася молитвою за Україну “Боже Єдиний Великий, нам Україну храни!” – звучало урочисто та обнадійливо. Масажисти Тернополя впевнені, що їхні руки дарують людям здоров’я та захист від хвороб. Зупинятися не збираються – попереду знайомство з новими видами масажу і новими рекордними досягненнями та перемогами на масажних турнірах.

Олена МУДРА, фото Андрія Шкварка та Миколи Василечка.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares