Татуаж брів – плюси і мінуси, види, вартість процедури у майстрів перманентного макіяжу на barb.ua

Татуаж – вид перманентного макіяжу, за допомогою якого можна змінити форму, яскравість і густоту брів. Майстер вводить пігмент під шкіру клієнтки голкою. Відмінність татуажу від татуювання – глибина введення фарби. Фарба проникає менше ніж на 1 мм під шкіру, не змивається водою, але поступово блідне через відновлення епідермісу.

Ефект від якісної процедури помітний як мінімум протягом року. Клієнтки вдаються до процедури, щоб поліпшити зовнішній вигляд і перестати користуватися косметикою для брів.

Знайти майстра татуажу можна на сайті barb.ua. На сторінці https://barb.ua/tatuazh/broviможна подивитися приблизну вартість перманентного макіяжу брів в Києві, а також записатися на процедуру. Попередньо рекомендуємо подивитися фото робіт і відгуки про майстра.

Які є види татуажу

Техніки татуажу відрізняються способом нанесення і розтушовування пігменту, ціною, складністю, використовуваним обладнанням. Їх кількість зростає, так як постійно з’являються нові модні течії.

Волоскові

Волосковий метод зараз найбільш популярний. Майстер заштриховуєш зону, імітуючи природне волосся. Тільки професіонали здатні домогтися ефекту натуральних брів.

Є два різновиди методу. Східна техніка складніше, косметолог повинен малювати волоски, різні за формою, розміром і напрямку. У європейській штрихи однакові.

Більшість любительок методу – володарки рідкісних брів. Спосіб ідеальний для досягнення густоти. Ефект триває від півроку до року. Чим жирніше шкіра, тим швидше знадобиться повторна процедура.

Тіньовий

Тіньовий метод потрібен для досягнення яскравості і насиченості. У нього є три підвиди, що відрізняються по техніці нанесення:

  • Шотування. Застарілий тип, використовується рідко, так як брови виглядають неприродно.
  • Тіньовий пігмент. Майстер затемнює деякі ділянки шкіри.
  • М’яка растушевка. Закрашуються просвіти між волосками.
  • Результат після тіньового татуажу більш довготривалий – до трьох років.

Аакварельний

Інноваційний вид татуажу. Природність обумовлена відсутністю контуру.

Біотатуаж

Варіант для модниць, які не готові до такої серйозної процедури, як татуаж голкою. Майстер забарвлює волоски хною, ледь зачіпаючи шкіру. Колір збережеться на 6 тижнів.

Напилення

Пудровие брови з’явилися недавно. Навіть поблизу брови виглядають, як злегка підведені тінями. Абсолютно безболісний спосіб. Процедура швидка, а результат протримається до 3-х років.

Мікроблейдінг

Техніка нова, знайти вмілого майстра вдасться не відразу. Якісні послуги здійснюють тільки першокласні салони і кращі майстри татуажу в Києві. Це найдорожча з існуючих методик. Майстер повторює природну форму і створює об’ємний малюнок.

Як виконується процедура

Татуаж – складна косметологічна процедура. Спочатку клієнтка повинна поговорити з професіоналом. Він підбирає метод нанесення, колір і форму, розповідає, як доглядати за шкірою в період реабілітації.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares