Тернопільщина торгує із 113 країнами світу

Тернопільщина торгує із 113 країнами світу

Обсяги експорту та імпорту товарів області у січні-вересні цього року становили, відповідно, 311,9 млн. дол. США та 285,9 млн. дол. Порівняно з аналогічним періодом 2019-го, експорт зменшився на 1,3%, імпорт – на 10,0%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 26,0 млн. дол. Про це повідомляє Головне управління статистики у Тернопільській області.

Зовнішньоторговельні операції товарами область проводила з партнерами із 113 країн світу. Експортні поставки надавали 203 підприємства області, імпортними користувалося – 362.

Основним торговим партнером як в експорті, так і в імпорті була Польща (52,2% обласного експорту та 39,8% обласного імпорту).

Вагомі обсяги експортних поставок здійснювались до Німеччини, Китаю, Нідерландів, Білорусі, Румунії та Італії, імпортних надходжень – з Німеччини, Литви, Китаю, США та Італії.

Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу становив 74,6% від загальнообласного обсягу експорту, імпорту – 82,1% від загальнообласного обсягу імпорту.

Основу товарної структури зовнішньої торгівлі області складали механічні та електричні машини, продукти рослинного походження, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, мінеральні продукти, різні промислові товари, засоби наземного транспорту, літальні апарати, плавучі засоби, живi тварини; продукти тваринного походження.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares