Тернопільські танцівники здобули 25 медалей на чемпіонаті України (фото)

Тернопільські танцівники здобули 25 медалей на чемпіонаті України (фото)

Талановиті діти влітку представлятимуть нашу країну на світових змаганнях в Іспанії

Яскраві, успішні і креативні! Тернопільські танцівники здивували своїми талантами всю країну і стали найкращими в Україні. Вихованці танцювальної студії TNG dance company наполегливо працювали практично рік, аби підготувати цікаві номери, відшліфувати техніку і продемонструвати свою високу майстерність на чемпіонаті України.

  • Цьогорічні змагання були особливими. І не лише через карантин, який паралізував життя усіх нас майже на рік, – розповідає засновниця школи Любов Борисяк. –  Результати стали несподіваними навіть для мене: 12 золотих, 10 срібних, 3 бронзових і ще багато 4, 5, 6, 7 місць в солістів, які є теж гарним досягненням, адже конкуренція – надвисока і учасників багато! Солісти – окрема наша гордість. Оскільки ми не так давно почали ставити номери соло, тому маємо невеликий досвід. Але цього року наші тренери тут  показали себе на дуже високому рівні. Як діти пережили цей марафон, не знаю. Вони – справжні маленькі герої, якими ми пишаємось.

Танцювальну студію TNG dance company на конкурсі у столиці представляло 25 найсильніших дітей віком від 7 до 14 років.

  • Ми готувалися до чемпіонату України з танців цілий рік, – розповідає Любов Борисяк. – Працювали над технікою, шукали цікаві номери, адже це змагання високого рівня. Окрім цього тут важливо не лише вибороти місце та отримати медаль. Необхідно набрати потрібну суму балів, яка дозволяє пройти кваліфікацію на чемпіонат світу. Тобто сума балів від журі має бути не менша 70. Бо коли дитина стає чемпіоном у своїй віковій категорії через відсутність сильних конкурентів, але не отримає необхідну суму балів, вона не може поїхати на чемпіонат світу.

У змаганнях в Києві беруть участь усі найсильніші школи України. Їх керівники – зірки, знані професіонали в світі танцю і відомі люди в сфері шоу-бізнесу.

  • Коли попередні два роки ми приїжджали і бачили їх не по телевізору, а вживу, то не знали – чи то автограф брати чи то йти розминатись і готуватись до боротьби з їх вихованцями, –  каже Любов Борисяк. – Але цього року ми практично єдині, хто взяв стільки нагород. І причина одна – карантин, як не дивно. Він багатьох вибив з життя, а ми адаптувались! Зберегли викладачів,  найсильніших дітей, встигли зробити багато прем`єр. Ми дуже вдячні ректору ЗУНУ Андрію Крисоватому за постійну підтримку. А також міському голові Сергію Надалу, який дав дозвіл на проведення звітного концерту 30 серпня на літній сцені в парку Шевченка! Це нас всіх дуже мобілізувало. Загалом же система підготовки, яку розробила наша школа танцю, довела свою ефективність і життєздатність! Навіть в критичних умовах ми займались і не дали нашим танцівникам втратити мотивацію та вийти з форми. А ще надзвичайно радію, що у нашій команді підростає нове покоління балетмейстерів-постановників! Саме так! У нас конкуренція не лише серед діток. Вона присутня і в тренерському штабі і це дає можливість виховувати чемпіонів і показувати такі високі результати.

Вихованці «TNG dance company», які  виступали в Києві, тренувалися під час групових занять шість разів на тиждень 2-4 години. Крім того, вони займаються індивідуально, працюючи над соло чи малими формами. Тож медалі, які отримали, це результат наполегливої праці.

  • Танцювальній школі «TNG dance company» незабаром виповниться 30 років, – зазначає Любов Борисяк. – Сьогодні у нас займається близько 180 студійців. До карантину було більше дітей в підготовчих групах. Беремо ми на навчання з 5-ти років, адже це чудовий вік для того, аби займатися танцями не лише заради загального розвитку, а щоб досягати результатів. Записатися у студію «TNG dance company» можна, зателефонувавши мені – 0682310603, або написавши нам у соцмережах.

Любов Борисяк зазначає, що вихованці її студії, окрім перемог і досягнень, завдяки танцям отримують величезну користь для свого здоров’я – чудову поставу і фігуру, розвивають пластичність та музикальність, а ще формують сильний характер.

Одна з переможниць цьогорічного чемпіонату України – семирічна Даніела Фенц. 

  • Під час змагань я дуже сильно хвилювалася за доньку, – розповідає мама Стефанія. – Мабуть, навіть більше, аніж вона сама. У нас було три соло в різних стилях ( акро, лірика і шоу) і одне тріо, які поставили чотири різних викладачі. Конкуренція була сильною, тому що Даніелка змагалася в категорії від 7 до 9 років включно і відповідно її конкурентами були діти, яким в лютому виповниться 10 років, але доньці вдалося показати хороший результат і перемогти. Ми дуже пишаємося нею.

Даніела почала займатися танцями з чотирьох років і дуже любить це заняття. 

  • Донечка ще у два рочки сама сідала на шпагат, а вже в три хотіла ходити на танці, – каже мама. – Нам пощастило потрапити у групу з 4 років, яку пробно набрали у «TNG dance company». Даніелка займається танцями та гімнастикою 6-7 днів на тиждень по 4  години. Її рекорд – 6,5 годин занять у день. Але, незважаючи на такі навантаження, їй дуже подобається танцювати. Навіть після стількох годин тренування, вона приходить додому і танцює або  відпрацьовує щось із занять, або придумує щось своє і далі танцює. Ми дуже щасливі, що донька знайшла заняття, яке їй так подобається, і вже здобуває свої перші перемоги. 

Юля ТОМЧИШИН.

 Фото надані студією TNG dance company.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *