Тернополян запрошують на XX Міжнародний фестиваль «JazzBez»

Тернополян запрошують на XX Міжнародний фестиваль «JazzBez»

5 грудня XХ Міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики «JazzBez» відбудеться у Тернополі. Під час культурно – мистецького дійства цього дня на сцені виступатимуть гурти з Польщі, Нігерії та України.

Цьогоріч фестиваль проходить під гаслом «Двадцятий і живий!».

«Ми зібрали усі сили і можливості, аби не зрадити традиціям і не зупинити ходу щорічного культурно-мистецького дійства. Попри труднощі 2020 року – організовуємо ювілейний двадцятий фестиваль як символ переможної сили музики і людей культури», – зазначили організатори.

Музиканти виступатимуть на сцені Тернопільського академічного обласного драматичного театру у складі двох колективів: Andrey Chmut Band (UA-NG) та польсько-український Sarnecki/Jaros/Hnydyn/Litvinyuk Project.

Придбати квитки можна на сайті концертної агенції https://pingpong.com.ua/, у ЦУМі (відділ Коніка) та у касі Драмтеатру.

Організатори запевняють, фестиваль відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог, зокрема, наявність захисної маски та температурний скринінг будуть обов’язковими. Якщо у програму фестивалю будуть вносити зміни, слідкувати за ними можна на сторінці у фейсбуці.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares