У селі Трибухівцях на Бучаччині відкрили відремонтований корпус школи

У селі Трибухівцях на Бучаччині відкрили відремонтований корпус школи

У селі Трибухівці Бучацького району в рамках програми «Велике будівництво» відремонтували корпус старої школи. Приміщення, збудоване в 1954 році, не ремонтували з часу його відкриття. В аварійному стані знаходилась покрівля, були розбиті вікна та відсутні санвузли.
«У корпусі старої школи замінили дах, демонтували покрівлі, замінили підлогу, провели термомодернізацію та оздоблення стін. Облаштували додаткові класи та майстерні. Загальна кошторисна вартість проєкту – 10200,0 тисяч гривень», – зазначив заступник голови ОДА Ігор Гайдук.

Як розповіла директор навчального закладу, в основному корпусі не було місця, де б могли проводити заняття з трудового навчання. Тому уроки були змушені проводити в старому корпусі.

«Коли в будівлі обвалилася стеля, уроки не можна було проводити взагалі. Ми фактично опинилися у безвихідному становищі. Однак, завдяки програмі «Велике будівництво», корпус відремонтували. Також обладнали додаткові класи та майстерні», – додала директорка Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ореста Дмитрівна.

У планах – створити на базі Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ст. опорну школу, оскільки кількість дітей збільшується. Тому надважливим було забезпечити заклад додатковими навчальними приміщеннями.

«Трибухівська школа є прикладом того, що навіть зі старої будівлі ми можемо створити сучасні класи, забезпечити дітей якісним обладнанням, для того, щоб якісно надавати освітні послуги. Насправді це є великий вклад роботи усіх, як підрядників, керівників громади так, і педагогічних працівників», – сказала начальник управління освіти і науки Ольга Хома.

Нагадаємо, що національний проєкт «Велике будівництво» –  спільна ініціатива Президента й Уряду. Його мета – побудувати необхідні об’єкти інфраструктури по всій Україні. У планах протягом року звести понад 100 шкіл, 100 садочків, 100 стадіонів та 200 нових приймальних відділень лікарень. Також буде збудовано 4 000 км доріг. Проєкт втілюють за бюджетні кошти, кошти Державного фонду регіонального розвитку, а також кошти з місцевих бюджетів.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares