У Тернопільській міській лікарні №2 відкрили оновлений блок серцево-судинної хірургії

У Тернопільській міській лікарні №2 відкрили оновлений блок серцево-судинної хірургії

Оновлений і модернізований операційний блок серцево-судинної хірургії відкрили у Тернопільській комунальній міській лікарні №2. Матеріально-технічно базу оновлено шляхом придбання та отримання в якості благодійної допомоги обладнання, для надання своєчасної допомоги важкохворим пацієнтам.

«Для оновлення операційного блоку було використано всі можливості, зокрема, залучено кошти за надані послуги лікарні від НСЗУ, частину коштів надано  з бюджету міста. Все більше людей, яким потрібне лікування серця та судин, обирають нашу лікарню №2. Операційна оснащена у відповідності до стандартів та вимог, тому лікарі можуть проводити операції будь -якої складності», – розповів міський голова Сергій Надал.

За словами медиків, відділення лікарні багатопрофільне. Завдяки напрацюванням, оперативні втручання, які виконуються, є унікальними. 12 років тому у закладі почали оперувати гострий інфаркт, зараз лікарі можуть оперувати і гострий інсульт. Близько 1000 хворих щороку у лікарні отримають оперативне втручання. 

У 2023-ому колективом лікарів уперше в області запроваджені ендоваскулярні абляції серцевих аритмій, яких виконано близько 50 за 10 місяців цього року. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *