У Тернополі найбільше порушень правил паркування авто – в центрі міста

У Тернополі найбільше порушень правил паркування авто – в центрі міста

Від початку цього року інспекторами з паркування управління муніципальної інспекції винесено у Тернополі 3614 адміністративних постанов за порушення ст.122 КУпАП., з них за ч.1 ст.122КУпАП винесено 2039 постанов, а за ч.3 ст.122КУпАп -1575 постанов. Про це повідомляє сайт міської ради.

Близько 80% штрафів за цими постановами правопорушниками сплачено вчасно. Водночас, ті транспортні засоби, які суттєво перешкоджали проїзду автомобілів або проходу пішоходів, евакуйовано та переміщено на штрафмайданчик. Від початку цієї роботи інспекторами евакуйовано у Тернополі 90 таких транспортних засобів. Найбільше правопорушень інспектори виявляють у центральній частині міста.

Нагадаємо, на підставі норм закону «Про реформування сфери паркування транспортних засобів», на базі управління муніципальної інспекції міста Тернополя створено сектор контролю за паркуванням транспортних засобів, інспектори якого мають право приймати рішення щодо штрафування за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів. Відповідний закон прийнятий для того, щоб унормувати сферу паркування та встановити справедливі механізми стягнення штрафів.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares