У Тернополі відбудеться міжнародний фестиваль-конкурс духовної пісні та камерної музики «Я там, де є благословення»

У Тернополі відбудеться міжнародний фестиваль-конкурс духовної пісні та камерної музики «Я там, де є благословення»

3-5 квітня 2020 року у Тернополі пройде Міжнародний міжконфесійний фестиваль – конкурс духовної пісні та камерної музики «Я там, де є благословення», до участі у якому запрошуються колективи та виконавці різних християнських конфесій з регіонів України та зарубіжжя.

Конкурсні прослуховування учасників фестивалю проходитимуть в Українському домі (бульвар Т. Шевченка, 27), обласній філармонії (вул. Князя Острозького, 11) та Церкві Матері Божої Неустанної Помочі (бульвар Д. Галицького, 16).

Учасники конкурсної програми оцінюються у двох окремих категоріях: професіонали та аматори.

До категорії професіоналів відносяться професійні хорові колективи, професійні вокальні групи, ансамблі, камерні оркестри, а також колективи спеціалізованих музичних вищих та середніх учбових закладів, професійні соло-співаки.

До категорії аматорів відносяться усі інші хорові, вокальні колективи, музичні колективи та окремі виконавці.

Конкурсні виступи проводяться у чотирьох номінаціях (окремо професійні та самодіяльні): церковні та світські хорові колективи; малі вокальні форми та вокальні ансамблі; соло-вокалісти

Для участі у фестивалі-конкурсі необхідно до 25 березня 2020 року надіслати заповнений реєстраційний лист та зазначені у Положенні документи в Управління культури і мистецтв за адресою: 46001, бульв. Т. Шевченка, 1, м. Тернопіль, або на електронну пошту [email protected] ukr.net (тел. 098 5485731 Кармазин Василь Петрович).

Після надання відповідних документів учасники отримують офіційне запрошення від Оргкомітету фестивалю-конкурсу.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares