Україна та Італія підписали договір про взаємне визнання й обмін посвідчень водія

Україна та Італія підписали договір про взаємне визнання й обмін посвідчень водія

У Римі міністр інфраструктури України Олександр Кубраков і міністр сталої інфраструктури та мобільності Італії Енріко Джованіні підписали угоду про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водія без складання ними іспитів при обміні посвідчень водія іншої держави. Це дозволить громадянам уникати додаткових фінансових витрат на проведення таких іспитів.

За даними Головного сервісного центру МВС України, за період дії Угоди отримано й опрацьовано понад 22 тисячі запитів щодо обміну національних посвідчень громадянами України в Італії.

«Це питання дуже актуальне для українців, які легально проживають та працюють в Італії. Процедура обміну займає певний час, адже для з’ясування дійсності документів проводитися спеціальна перевірка. При видачі нового італійського водійського посвідчення, українське буде вилучатися. Відповідно, італійці будуть здавати національний документ при отриманні українського», – повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров.

Дія угоди поширюється на громадян України, які легально проживають в Італії, є резидентами країни менше чотирьох років, мають дійсні українські посвідчення водія. Діятиме вона 5 років. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares