Вазони, що не бояться темряви

Вазони, що не бояться темряви
Багато любительок кімнатних рослин не зупиняються навіть після того, як геть усі підвіконня прикрашені різними рослинами. А оскільки світлих місць у кімнатах більше не залишається, вони замислюються над посадкою не надто світлолюбних рослин. Які рослини в горщиках можна вирощувати  в неосвітлених кімнатах?

Хамедорея. Ця квітка належить до сімейства пальмових. Її необхідно захищати від ультрафіолетових променів. Для квітки потрібно вибрати місце в тіні. І це не всі переваги хамедореї. Вона здатна рости навіть у дуже тісному горщику й прекрасно очищає повітря від випарів бензину або формальдегіду.

Саговник або цикас. Ця рослина також нагадує пальму. Її батьківщина – Кавказ. Але не варто очікувати, що в горщику рослина досягне таких же розмірів, як і на своїй історичній батьківщини. Проте, саговник досить привабливий. Він невибагливий у догляді, не потребує багато світла. Але слід пам’ятати, що краще відмовитися від рослини, якщо в будинку проживають малята або домашні вихованці, оскільки саговник отруйний.

Аглаонема. Ця квітка має незвичайні різнобарвні листки, які є її окрасою. Перевагами аглаонеми є не тільки те, що вона не має потреби в значній кількості світла, а й те, що вона не загине навіть від пересихання ґрунту. Важливо пам’ятати, що ця рослина також не переносить зайву тінь. У таких умовах можуть втратити привабливість її листки. Вони стають звичайного зеленого кольору.

Фікус Бенджаміна. Різновиди рослини, які мають зелені листки, не мають потреби в значній кількості світла з вікна. Але в перші кілька місяців життя його потрібно поливати підігрітою водою. Якщо за ним правильно доглядати, може досягти великих розмірів. Якщо в один горщик помістити кілька рослин, то, виростаючи, вони чудово переплетуться.

Епіпремнум золотавий. Ця рослина належить до в’юнків, також зветься потос або рамінофора. Крім того, що квітці не потрібно багато світла, вона ще й невибаглива у поливі, бо здатна отримувати вологу з повітря і очищати його від шкідливих речовин.

Дифенбахія. Має великі листки різного кольору. Не має потреби в особливому догляді, невимоглива до сонячного світла. Найкраще горщик із квіткою поставити біля вікна. Особливо приваблива квітка навесні і влітку. У цю пору року на ній з’являються світлі листочки.

Драцена. Ця рослина – є найбільш невибагливою. Крім того вона ще й досить приваблива. Не має потреби у великій кількості сонячного світла й здатна перенести навіть пересихання ґрунту. Найкращим місцем для неї буде півтінь близько східного або західного вікна. Також вона потребує періодичного обприскування.

Хлорофітум чубатий. Квітка здатна прикрасити своїм зовнішнім виглядом будь-яку кімнату, вона здатна зацвітати в будь-яких умовах. Не має потреби в особливих умовах утримування.

Філодендрон. Може перенести нестачу сонячного світла, але вимогливий до регулярного зволоження ґрунту. Крім цього потребує періодичного обрізання гілок. У відповідь на такий догляд здатний очистити повітря в приміщенні від шкідливих речовин.

Аспідістра. Ця рослина вважається найбільш невибагливою. Їй не страшні ні брудне повітря, ні пересихання ґрунту. Важливо лише берегти її від прямих променів сонця, тому найкраще її розташувати подалі від вікна.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares