Володимир Труш вручив державні нагороди та відзнаки освітянам Тернопільщини (ФОТО)

Володимир Труш вручив державні нагороди та відзнаки освітянам Тернопільщини (ФОТО)

Голова облдержадміністрації Володимир Труш вручив державні  нагороди жителям краю.
«Вітаю всіх нагороджених із цими відзнаками і дякую за ваш внесок в освітню та економічну розбудову Тернопільщини. Приємно, що значну частину всіх нагород сьогодні отримують освітяни. Це ознака того, що ми рухаємося в правильному напрямку, бо освіта є фундаментом для подальших звершень. Державні нагороди – це не тільки визнання попередніх здобутків, але й заохочення до майбутніх. Тож нехай подальша ваша робота буде ще продуктивнішою, ніж раніше», – сказав Володимир Труш
Указом Президента України про відзначення державними нагородами України за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм присвоєно почесні звання:

«Заслужений працівник освіти України» ректорові Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – Буяку Богдану Богдановичу.

«Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» деканові факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – Омельяненку Володимиру Григоровичу.

«Заслужений працівник освіти» майстрові виробничого навчання Тернопільського вищого професійного училища №4 імені Михайла Паращука – Герші Володимиру Івановичу.

Також п’ятьом жителям краю оголошено подяки Прем’єр-міністра України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджено п’ятьох осіб.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares