Види валіз для подорожей

Більшою мірою поширені валізи з корпусом з тканини. Вони легкі і досить зручні; відрізняються гарним вибором моделей і забарвлень, наявністю зовнішніх кишень. Тканинні вироби, в свою чергу, бувають з поліестеру, поліаміду, нейлону. Все це сучасні високотехнологічні матеріали – міцні, зносостійкі, що не вигорає на сонці. За посиланням  https://samsonite.ua/ru/bagaz/valizi/ruchna-poklazha можна знайти багато різних варіантів.

Матеріали з яких виготовляються валізи

Що стосується водовідштовхувальних властивостей, то вони у тканинних виробів не на такому високому рівні, як у пластикових. Проте текстильні матеріали обов’язково обробляються спеціальним просоченням, що дозволяє їм досить впевнено протистояти волозі.

Спочатку матеріал полікарбонат розроблявся для цілей автомобільної промисловості, але дуже скоро йому стало тісно в рамках галузі. Зокрема, з нього виробляють легкі та естетичні валізи різних розмірів і кольорів. Вони виходять міцними, не деформуються під навантаженнями і служать довго.

Усередині цієї групи матеріалів теж є класифікація. Так, ABS-пластик являє собою прозорі гранули, яким можна надавати будь-яку забарвлення шляхом додавання кольору. Поліпропілен – особливо міцний, стійкий до навантажень матеріал. Вироби з нього використовують для транспортування крихких і дорогих предметів. Пластикові валізи з титановим напиленням краще за інших захищені від появи механічних пошкоджень.

Елегантна валіза з натуральної шкіри асоціюється з багатством, витонченою розкішшю, але ніяк не з практичністю і раціональним підходом. Дійсно, це товар з вищого цінового сегмента, який не кожен в змозі собі дозволити.

Додаткові атрибути зручності

Сучасні валізи відрізняються від своїх побратимів з минулого століття в першу чергу комфортом використання. Залежно від марки, моделі та вартості виробу, в комплекті до нього можуть йти різні атрибути зручності:

  • внутрішній підтримуючий ремінь – зберігає порядок в речах. Завдяки йому навіть після тривалого транспортування всередині валізи підтримується встановлена господарем «ієрархія». При необхідності ремінь можна зняти;

  • захисний чохол – дозволяє уникнути подряпин і інших збитків, часто виникає в процесі навантаження і розвантаження багажу;

  • колеса – потрібні для легкого переміщення багажу без застосування мускульної сили. Вважається, що чим глибше колеса «втоплені» в корпус, тим довше вони прослужать;

  • телескопічні ручки – використовуються для зручності транспортування валізи на коліщатках;

  • навісні замки – підвищують ступінь захищеності валіз від несанкціонованого відкривання і злодійства, в тому числі і з боку недобросовісного персоналу аеропортів;

  • мішки для взуття і білизни – служать для окремого зберігання одягу і взуття, чистих і використаних речей. Зроблені з щільних непрозорих матеріалів, як правило, водонепроникних.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares