Вигідні кредити від ломбарду «Скарбниця»

Скориставшись послугами ломбарду «Скарбниця», можна оформити вигідний кредит, заставивши золото, срібло, діаманти, коштовності, дорогі годинники і предмети антикваріату. У ломбарді skarbклієнтів обслуговують за найвищими вимогами, що мають фінансові установи. Саме тут люди отримують як підтримку, так і стабільність.


Переваги

У багатьох трапляються випадки, коли дуже необхідні гроші. Їх можна отримати у ломбарді, у якості кредиту на день, або ж на місяць, заставивши коштовні речі. Уклавши договір у ломбарді, що належить до найбільших українських, є можливість скористатися наступними перевагами:

1. Швидкість.

2. Вигода.

3. Зручність.

4. Лояльність.

5. Надійність.

6. Доступність.

Оперативно та інноваційно

Пройде усього 3 хвилини, після чого клієнт отримає кошти готівкою, або ж на карту банку. Для цього потрібно надати предмет під заставу, разом з паспортом та ІПН.

Що стосується предмета під заставу, то його завжди оцінять високо, а ставка по відсотках відзначається неабиякою гнучкістю.

Щоб погасити, або добрати кошти – не потрібно нікуди іти. Все можна зробити з дому, скориставшись онлайн-послугами. Причому, предмет застави можуть доставити безкоштовно за допомогою кур’єрської служби та інших варіантів.

Додатковою вигодою є програма, пов’язана із лояльністю. Тут надають бонуси, що потім обмінюються на подарунки. Регулярно проходять акції, разом із розіграшами. А ще ломбард надає кешбек, котрий надішлють на картки українських банків.

Широкий перелік предметів

Клієнт може не хвилюватися за предмет власної застави. Його надійно зберігатимуть в сейфі із охороною. Відеоспостереження ведеться цілодобово. Самі ж предмети застави – страхуються.

Ломбарду належать сотні відділень, розташованих у різних куточках України. Досвід сфери фінансів налічує 27 років. Якісні ж послуги клієнтам готові надавати тисячі співробітників, що належать до числа кращих експертів.

Предметів, які можна заставити – дуже багато. Ними займаються ломбарди спеціалізованого, промислового типу, використовуючи підхід індивідуального характеру.

До інновацій належать унікальні сервіси, якими можуть скористатися клієнти. Оцінку і суму розраховують і видають онлайн. Те ж саме відбувається і з оплатою відсотків і погашенням кредиту, як і з добором коштів, використовуючи карту.

Саме завдяки таким ломбардам відбувається розвиток України, адже клієнти відчувають близькість і комфорт.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares