Як обрати підгузки для дорослих?

Коли виникає проблема нетримання сечі, постає питання про вибір відповідної поглинальної білизни. У такому разі допоможуть гігієнічні товари для дорослих від СУХО. Розглянемо, як підібрати потрібний виріб і на що слід звернути увагу в процесі вибору.

Мобільність пацієнта

Перше, що варто враховувати під час вибору поглинального виробу, — це ступінь активності людини: чи є вона мобільною, чи може скористатися унітазом або спеціальним горщиком.

В інтернет-магазині СУХО представлені різні вироби для мобільних і лежачих людей. Для лежачого пацієнта передусім необхідна білизна із суперабсорбентним шаром, така як підгузки для дорослих DAILEE.

Рівень поглинання

Вибір поглинальної здатності пов’язаний насамперед із кількістю рідини. Що більше рідини випиває пацієнт, то більше він її виділятиме. Це пов’язано з тим, що електролітний баланс в організмі має в добовому аспекті становити нуль.

З іншого боку, протягом дня підгузки частіше міняються, тому достатньо меншого поглинання. Уночі потрібно, щоб пацієнт спав, тому поглинання має бути вищим.

Існують різні рівні поглинання. Наприклад, підгузки для дорослих DAILEE мають три рівні абсорбції, які вказані в таблиці на кожній упаковці. Залежно від того, яке поглинання необхідне, можна вибрати вироби серед цих трьох видів.

Відповідний розмір

Головне, щоб підгузок не протікав, тому він має щільно прилягати до тіла. Якщо виріб дуже великий і не прилягає, то можуть статися витоки сечі.

Розмір краще вибирати за допомогою звичайного сантиметра. Зніміть із пацієнта мірки в ділянці стегон і талії та шукайте правильний розмір. Інформацію про діапазони розмірів ви знайдете на кожній упаковці. Найкраще, якщо обидва виміри потрапляють в один діапазон.

Якість виробу

Варто також звернути увагу на додаткові характеристики й рівень комфорту, який забезпечує використання підгузка. Для якісних виробів характерна паропроникність. У паропроникному матеріалі є мікропори, які дають можливість надмірному теплу випаровуватися назовні. Паропроникність допомагає підтримувати відповідну температуру тіла.

У разі використання поліетиленового підгузка може виникнути перегрів і попрілості. Враховуючи, що пацієнт перебуває в такому виробі 24 години на добу 7 днів на тиждень, особливо важливо підтримувати належну терморегуляцію та відповідний догляд за шкірою.

Обов’язково треба орієнтуватися на те, наскільки комфортно людині в підгузку й наскільки зручно його надівати. Дуже важливо не позбавляти пацієнта самостійності у виборі поглинальної білизни для його ж зручності.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *