Як обрати туфлі лодочки

Туфлі-лодочки чи не єдине взуття, що змогло звести з розуму тисячі жінок. Витончений носик, елегантна шпилька, м’які лінії. Лакові або матові, шкіряні чи замшеві. Популярні як 30 років тому, так і зараз.

Офісні леді, зірки Голівуду та навіть королівські особи мають у своїх гардеробах цю легендарну модель. Туфлі-лодочки ідеально підходять для ділових переговорів, урочистих заходів на червоних доріжках та романтичних побачень у кав’ярнях.

І кожна жінка стикалася з наступною ситуацією. Придбала дуже красиві туфлі, але єдине, що можна в них робити – це стояти або сидіти. Варто залишити такі сумні історії у минулому.

Розповідаємо, як придбати стильні, але разом з тим зручні туфлі.

Зверніть увагу на моделі зі зручною колодкою

Якщо у вашому гардеробі вже є зручні туфлі, зверніть увагу на інші моделі цього бренду. Велика ймовірність, що колодка іншої моделі буде для вас комфортною. Таким принципом користується на приклад Меланія Трамп, яка зупинила свій вибір на парах від Manolo Blahnik. Не дивлячись на те, що вони мають доволі високі підбори, відома жінка обирає їх навіть для довгих урочистостей. Уся справа у зручній колодці, що дозволяє ногам не втомлюватися протягом дня.

В іншому випадку треба шукати. І можливо кілька разів помилитися з вибором. Але через багато примірок та десятки моделей ви точно знайдете виробника, що виготовляє взуття, яке підходить вам анатомічно.

Не оминайте увагою натуральні матеріали

Серед ідеальних варіантів – шкіра або замша. Натуральні матеріали з часом приймають форму ноги і не завдають дискомфорту. Інші матеріали можуть навіть за активного носіння залишатися жорсткими і натирати ноги. Окрім того, моделі з синтетичних матеріалів швидко втрачають ідеальний зовнішній вигляд. Хоча вони вартують дещо менше за шкіряні.

Стильні туфлі вартують того, щоб один раз витрати на їх покупку велику суму, аби потім насолоджуватися ними не один сезон.

Декілька слів про підкладку

Обирайте моделі, де внутрішня частина повністю вкрита підкладкою. У неякісних виробах підкладка представляє собою вкладиш, який лише частково вкриває підошву. Якщо ви бажаєте носити зручні туфлі-лодочки, то підкладка в них повинна бути цілісною, м’якою, без жорстких швів та з’єднань. Інакше можливий дискомфорт під час носіння. Шкіра відмінно підходить в якості підкладки, тому що вона пропускає повітря і дозволяє ніжкам дихати.

Не забуваємо міряти

Якщо ви шукаєте туфлі у фірмових магазинах торгових центрів, то приділіть особливу увагу примірці. І перша рекомендація – ходіть на шоппінг у другій половині дня. Протягом активного дня, ніжки можуть набрякати і дещо збільшуватися. Тому ваш розмір зранку та ввечері може відрізнятися. І ця різниця може вплинути на правильний вибір взуття.

Друга рекомендація – приміряйте одразу обидва вироби. Таким чином ви зможете точно зрозуміти це ваша пара чи ні. До того ж у більшості жінок одна ніжка більша за іншу. І третя рекомендація – не міряємо сидячи. Вдягнувши пару, яка сподобалась, походіть в ній по магазину. Зверніть увагу на ваші відчуття, наскільки впевнено та зручно ви себе почуваєте.

Обирайте комфортну висоту

Важко ходити на підборах 10 см? Можливо не варто себе мучити і обрати меншу висоту? Зараз у колекціях брендів можна знайти стильні та комфортні лодочки на невеликих підборах. І такі туфлі також виглядатимуть витончено та модно. Високі підбори можете залишити для особливих випадків.

Краще, що можна зробити після прочитання нашого матеріалу – це відправитися на шоппінг і побалувати себе новою парою туфель. Але обіцяйте, що обрана модель буде не тільки модною, але і зручною.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares