Які команди потрапили до півфіналу футбольного кубка Тернопільщини

2 лютого відбулося два з чотирьох поєдинків 1/4 фіналу кубка Тернопільської обласної футзальної ліги сезону-2023/24. За їхніми підсумками до півфіналу потрапили команди «Медобори» із Зеленого (Чортківський район) та «Вікторія» із В. Бірок (Тернопільський район).

Про це повідомляє АФТ.

У першому чвертьфінальному поєдинку зустрілися команди вищої Тернопільської футзальної ліги – ФК «Глибочок» та “Медобори” (Зелене). Колективи у турнірній таблиці відділяє одна сходинка – зеленяни на третьому місці, а команда з Глибочка на четвертому. Очікувався не простий поєдинок для обох команд. Але цього не сталося. Гравці «Медоборів» одразу прибрали гру у своїх руки і вже на початку матчу відкрили рахунок – голом після передачі Михайла Войцещука відзначився Степан Клекот. Він ж вразив ворота суперників удруге. Загалом зеленяни впевнено довели матч до перемоги (9:2), не допомогла ФК «Глибочок» і гра з п’ятьма польовими гравцями більшу половивну другого тайму.

ФК «Глибочок» – «Медобори» (Зелене) – 2:9 (1:4)

Голи: Євген Гурін (21), Максим Крамарчук (46) – Степан Клекот (2, 11), Сергій Полянчук (23, 40), Михайло Войцещук (23, 41, 42), Андрій Бойчук (35), Василь Чорний (44).

На відміну від першого матчу, сенсаційно завершився другий чвертьфінал. Команда з другої Тернопільської футзальної ліги – «Вікторія» з В. Бірок зуміла вибити з кубка лідера вищої ліги – «Ветеранів Тернопільщини 40+» – 3:1. Героєм матчу можна сміливо назвати голкіпера «Вікторії» Максима Чижевського. Досить того, що він упродовж всього матчу діяв надійно, та ще й на 1 хвилину і 10 секунд до завершення матчу зумів парирувати удар з пенальті триразового чемпіона України Євгена Юнакова і одразу ж добивання він того ж гравця.

Голи ж у цьому матчі було забито по два у кожному з таймів. У першому з них двічі відзначилися гравці «Вікторії». В обох випадках точні гольові передачі виконував граючий тренер великобірківської команди Павло Данилюк. У першому випадку відзначився Михайло Костів, класно пробивши з далекої відстані (0:1), у другому – поцілив у ближню «дев’ятку» Андрій Капелян (0:2). У другому таймі спершу Руслан Луцик з «Вікторії» з власної половини майданчика поцілив по порожніх воротах, коли суперник пішов ва-банк, граючи з п’ятьма польовими гравцями (0:3). А за якихось 10-15 секунд після потужного удару Андрія Скакуна, м’яч відскочив від голкіпера «Вікторії» Дмитра Чижевського і його добив з близької відстані у сітку Ігор Бадло (1:3).  До речі, “Вікторія” на шляху до півфіналу обіграла вже другого представника вищої ліги. У 1/8 фіналу поступився представнику другої ліги тернопільський “Вайскаут” – 0:1.

«Ветерани Тернопільщини 40+» – «Вікторія» (В. Бірки) – 1:3

Голи: Ігор Бадло (38) – Михайло Костів (2), Андрій Капелян (8), Руслан Луцик (38).

Ще два чвертьфінальні поєдинки відбудуться наступного тижня: «ЮА-Стандарт» (Тернопіль) – «Штурм» (Гримайлів), ФК «Збараж» – «Айва-Тірас» (Іванків).