Яким критеріям повинне відповідати ліжко для сну?

Ні для кого не секрет, що запорукою гарного самопочуття людини є здоровий сон. Для того щоб сон приносив користь та був максимально комфортним потрібно мати зручне якісне ліжко.

Сьогодні ми поговоримо про те, яким повинне бути правильне ліжко яке буде не лише відповідати стилю вашої кімнати, але й забезпечить повноцінний сон. А також з’ясуємо як обрати хороше ліжко для комфортного відпочинку.

Яким повинне бути правильне ліжко для сну?

Нерідко покупці вибирають ліжко у спальню лише по його зовнішньому вигляду. Деякі люди вважають що такі меблі в першу чергу повинні виглядати красиво та гармонічно вписуватись в інтер’єр кімнати. Це звичайно так, але навіть саме розкішне ліжко іноді може бути жахливо незручним. Повірте, користі від такої краси мало. Спати на ньому буде некомфортно, і врешті-решт ви захочете замінити його на інше. Саме тому при виборі ліжка не варто орієнтуватися лише на зовнішні параметри. В першу чергу подбайте про його якісні характеристики. Зручне ліжко для сну можна замовити на сайті www.zlatamebel.ua. М’які меблі Златамебель – це вироби бездоганної якості, які зможуть з гідністю оцінити справжні любителі комфорту.

Правильне ліжко для сну повинно мати міцну та довговічну основу. Краще всього коли основа дерев’яна, або металічна. Таке ліжко зможе прослужити вам довгий період. Зручне ліжко для сну повинно мати відповідну кількість перемичок. Їх мінімальна кількість для двоспального – 30 штук. Важливим критерієм зручності є розмір ліжка. Його потрібно обирати відповідно до розмірів кімнати та особистих побажань.

На що звернути увагу при виборі ліжка?

Для того щоб сон був правильним та приносив користь для здоров’я при виборі ліжка потрібно дотримуватись кількох простих правил. Його ширина має бути такого розміру, щоб людина могла вільно повертатися під час сну. Довжина ліжка повинна бути більшою від зросту людини на 10 сантиметрів. Не слід забувати про висоту ліжка. Вона повинна бути не меншою ніж 9 сантиметрів від рівня колін.

Особливу увагу варто приділити вибору матрацу. Адже якісний матрац – це запорука здорового стану м’язів спини. Варто обирати матрац який має високі ортопедичні показники. Краще віддавати перевагу виробам, які мають екологічно безпечний наповнювач. Такий наповнювач буде пропускати повітря та не шкодитиме вашому здоров’ю.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares