ЗУНУ запроваджує нову систему електронного документообігу iDocs

ЗУНУ запроваджує нову систему електронного документообігу iDocs

У Західноукраїнському національному університеті відбулася нарада з розробниками і провайдерами нової програми документообігу iDocs, яку організував проректор з науково-педагогічної роботи Казимир Возьний.  

На засіданні обговорювали специфіку впровадження безпаперових технологій та особливості користування програмою iDocs. Фахівці створили  платформу максимально зручною для користувачів. Для цього вони інтегрують продукт із різними системами й продовжують процес модернізації.

Дана платформа має багато переваг, серед них: оперативний доступ до документів, мобільність процедур узгодження,  ефективне управління рухом документів, безпека і збереження документів, шифрування даних, що дозволяє запобігти спробам несанкціонованого використання інформації, швидкий і надійний обмін електронними документами з партнерами, контрагентами незалежно від віддаленості адресата та найголовніше – удосконалення процедури підготовки, подачі, доставки, обліку та зберігання документів, їх автентифікація, цілісність, конфіденційність і неспростовність.

«Сподіваємося, що робота з новою програмою дозволить працювати колективу класичного університету ефективніше», – йдеться на сайті ЗУНУ.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares