Зведений загін тернопільських поліцейських відбув у зону ООС

Зведений загін тернопільських поліцейських відбув у зону ООС

2 грудня відбув у зону ООС зведений загін поліцейських Тернопільщини. Правоохоронці змінять своїх колег, котрі вже понад два місяці несуть службу, та залучатимуться до виконання бойових завдань, які будуть ставитись командуванням ООС.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Труш побажав поліцейським повернутися додому в такому ж складі, у якому вони відбувають на схід.
«Виконуючи службові обов’язки, дбайте про власну безпеку та безпеку свої товаришів. Бажаю всім витримки, наснаги та успішно виконати завдання, покладені на вас. Бережіть себе та своїх товаришів, будьте згуртованими. Хай у місцевого населення, куди ви їдете у відрядження, складеться якнайкраща думка про Тернопілля. Будьте усі здорові та повертайтеся додому у тому ж складі, у якому відбуваєте. Тут вас люблять і чекають!», – зазначив Володимир Труш.

Із настановами про дотримання дисципліни та порядку до підлеглих звернувся начальник Головного управління Нацполіції Тернопільщини Олександр Богомол.

 «Два місяці ви перебуватимете в бойових умовах, у ваших руках буде зброя, тому дотримання законності та дисципліни – найперша і найголовніша вимога. Пам’ятайте також, що по вашій  поведінці жителі сходу судитимуть загалом про Тернопільщину, тому ведіть себе достойно. Не забувайте, у будь-яких ситуаціях, навіть конфліктних, ви маєте діяти виключно в рамках закону», – наголосив Олександр Богомол.
На благополучну службу поліцейських благословив священник.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares