20-річний житель Тернопільщини упав з дерева, обрізаючи гілки: травмував хребет

20-річний житель Тернопільщини упав з дерева, обрізаючи гілки: травмував хребет

21 лютого медики швидкої Тернопільській області обслужили 296 викликів до пацієнтів, здійснили 82 госпіталізації; з них у Тернополі обслужено 130 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 31 пацієнта. За минулу добу в службі швидкої краю зафіксовано 18 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 11 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід звернулося ще 18 пацієнтів, 5 госпіталізовано.

За 21 лютого, порівняно з попередньою датою, побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на нещасні випадки, алкогольні інтоксикації, вуличні й побутові травмування та побиття.

Так, бригада швидкої виїжджала на вул. Самчука в Тернополі, до 27-річного пацієнта. За словами потерпілого, його побив батько. Із забоєм нижньої губи пацієнта, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події.

Швидка виїжджала на вул. Білогірську в обласному центрі, до 41-річного пацієнта. Із забійними ранами голови, забоєм правого коліна, у стані алкогольного сп’яніння потерпілого, після наданої допомоги, доставлено у травмопункт.

Прикра ситуація трапилася 20 лютого в селі Шили на Збаражчині. Туди виїжджала районна бригада швидкої, щоб надати допомогу 20-річному пацієнтові, який упав з дерева, обрізаючи гілки. Із травмою нижнього грудного й поперекового відділів хребта потерпілого, після оперативно наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Збаразьку райлікарню.

Були 21 лютого й вуличні та побутові травмування. Так, бригада швидкої виїжджала на вул. Київську в Тернополі, до 59-річної пацієнтки. За словами потерпілої, вона травмувалася, упавши на вулиці. Із закритим переломом  променевої кістки лівої руки пацієнтку, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

Виїжджала швидка на вул. 15 Квітня в обласному центрі, до 82-річного пацієнта. За словами потерпілого, він упав у квартирі й травмувався. Із закритим переломом шийки лівої стегнової кістки літнього пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Бригада швидкої виїжджала на вул. Фабричну в Тернополі, до 80-річної пацієнтки. За невідомих обставин жінка поважного віку отримала рвану рану потиличної ділянки голови. Після наданої медичної допомоги пацієнтку шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares