Автомобілі із США – переваги і недоліки купівлі

У всіх автомобілістів, рано чи пізно, виникає питання про те, який автомобіль краще придбати. Чи це перша в житті машина, а, можливо, хочеться змінити марку. Для нового авто не завжди наявні ресурси. Щодо вживаних автомобілів, то один з найкращих варіантів – це купити в США. Можна самотужки виконувати всі дії, або звернутись за допомогою в компанію https://avtoboom.com.ua/catalog/brand/audi/model/a4/, що надає подібні послуги.

Особливості і переваги

Відомо, що в Америці автомобілями користуються всі, від неповнолітніх дітей, до людей поважного віку, в кожного члена сім’ї є власна машина. Ринок авто там дуже динамічний, американці часто змінюють свій транспорт на більш нові моделі, попередні швидко збувають. Як правило, більшість вживаних автомобілів знаходяться в гарному технічному стані, окрім деяких нюансів. Спеціалісти стверджують, що зустрічаються випадки, коли власники авто їздять на новій машині до кінця гарантійного терміну і зразу ж змінюють на більш сучасний варіант.

Відповідно, можна виділити такі переваги купівлі авто в США:

  • Практично ідеальний технічний стан. Залежить від віку автомобіля і умов експлуатації, але вживані авто, зазвичай, не старіші 3-4 років. Тому велика ймовірність отримати машину практично нову.
  • Надійність та якість. Американське автомобільне виробництво славиться високою якістю. Їх машини надійні та витривалі, адаптовані не тільки до гарного дорожнього покриття, але і проблемного.
  • Відносно низька ціна. Справа в тому, що американський ринок дуже насичений новинками, а населення може собі дозволити часто змінювати власний транспорт. Тому збувають вживані авто за досить низькими цінами. Навіть, якщо врахувати розмитнення і витрати на доставку, все одно виходить вигідніше, ніж купувати на вітчизняному ринку.
  • Можливість перевірити інформацію про авто і власника. Більшість платформ, що займаються продажем вживаних машин, надають достовірну, детальну інформацію про власника і автомобіль з фоторепортажем.

Купують автомобілі в США не тільки наші земляки, це достатньо популярний спосіб, отримати вживане авто в хорошому стані, й серед європейців. Тому варто використати таку можливість.

В чому недоліки?

Разом з перевагами, не можна не згадати і про негативні моменти, зокрема:

  • Довгий процес доставки. В залежності від виду транспорту, що переправить машину із-за океану, доставка може тривати місяці.
  • Неналежні умови. Багато покупців, що мали справу з доставкою з Америки, жаліються на недостатньо високий сервіс, машину можуть випадково пошкодити і збільшити витрати на неї. Тому потрібно оформляти страховку, а це зайві клопоти.
  • Брудний салон. Деякі клієнти вказують на те, що американці ставляться до власного авто неналежним чином, часто можна спостерігати брудний салон. Та подібні проблеми вирішуються в автомайстернях, де можливо замовити хімчистку.

Попри дрібні недоліки, купувати авто в США все ж вигідно. До того ж за такі гроші знайти автомобіль в доброму технічному стані практично неможливо на вітчизняному ринку.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares