Богдан Яциковський: «Брехня – ознака політичного безсилля»

Богдан Яциковський з переможцями – командою з Черниховець Збаразького району.

Душить жаба «свободівців», що Богдан Яциковський вручав грошові нагороди командам, які грали у фіналі Суперкубку Збаразького району з футболу, – то нехай Михайло Головко дасть більше. Оце буде діло.

Загальновідомо, що виборці Тернопільщини дуже розчаровані тим, як ВО «Свобода» у 2009-2014 роках керувала нашим краєм. Тоді «свободівець» Олексій Кайда був головою обласної ради. Олег Сиротюк у 2014-му очолював ОДА.  «Свободівці» керували низкою РДА та районних рад. А Олег Махніцький був навіть головним прокурором України.

За 6 років люди побачили, що слова і діла ВО «Свободи» – дуже різні речі. Та й  Михайло Головко за дві каденції народного депутата більше піарився на чужих справах, ніж сам зробив для 164-го округу.

Коли партії чи окремому політику немає про що звітувати чи запропонувати конкретні заходи для покращення життя краян, але дуже хочеться і надалі бути у парламенті, зазвичай, вони культивують брехню, або поширють так званий фейк. Фейк – це діагноз, ознака політичної імпотенції.

– Тож політичним конкурентам зі «Свободи» настійно раджу менше брехати про якісь буцімто мої «гріхи» п’ятирічної давнини, а почати завойовувати симпатії людей ДІЛОМ, – сказав Богдан Яциковський.

До речі, команда, за яку виступає депутат райради зі «Свободи» Дячун, програла. Навіть на футбольному полі…

Прес-служба РПЛ.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *