Бюджети тергромад Тернопільщини отримали майже 2,5 млрд грн податків

Бюджети тергромад Тернопільщини отримали майже 2,5 млрд грн податків

До місцевих бюджетів Тернопілля платники податків перерахували майже 5,2 млрд грн платежів у січні-листопаді цього року. «Це перевищило надходження одинадцяти місяців минулого року на 23 відсотки. Відтак бюджети отримали на 961,2 млн грн. більше», – зазначив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина.

За словами посадовця, найбільше територіальні громади краю отримали таких платежів: податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, плати за землю, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

«Так, з початку року сплачено 3,5 млрд грн податку на доходи з фізичних осіб, що на 670,6 млн грн більше, ніж минулого. Представники малого бізнесу перерахували 792,7 млн грн єдиного податку, а це плюс 127,3 млн грн до одинадцяти місяців 2020 року. Плати за землю спрямували 381,1 млн гривень. Надходження від податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, склали 167,1 млн грн, що на 39,9 млн грн більше, ніж торік. Суб’єкти господарювання, які мають справу з підакцизними товарами, сплатили 118,6 млн грн акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції, а це на 21,8 млн грн перевищило надходження минулого року», – деталізував очільник податкової служби.

Лише впродовж листопада цього року платники податків спрямували до місцевих скарбниць 565 млн гривень. Приріст до минулого року склав 103,7 млн грн або на 23 відсотки більше.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares