Часодії 6 книга фентезі-серії Наталії Щерби

Часодії 6 книга фентезі-серії Наталії Щерби

Світ фентезі дає змогу в будь-якому віці реалізувати власні мрії, подорожувати далекими світами та розвинути надздібності, пропонує гарно провести вільний час. Фантастичні світи Наталії Щерби вже багато років тримають українську читацьку аудиторію в напрузі, зберігаючи інтригу від подій, які відбуваються у книгах. Кожний створений нею всесвіт — унікальний. Талант і літературна майстерність авторки заворожує тим, як вміло вона переплітає сюжетні лінії, щоразу приховуючи, що готує персонажам новий розділ, хоч подекуди книголюбам може здаватися, що вони здогадалися, чим завершиться історія. Видавництво Школа пропонує познайомитися з усіма написанними циклами фентезі-авторки:

  • «Часодії»,
  • «Чароділ»,
  • «Лунастри».

Під час видання фентезі-бестселерів Наталії Щерби важливо, щоб тексти зберігали авторський стиль і кожен український читач це відчув. Над перекладом серії «Часодії» працювала перекладачка Наталія Косенко, видавництво «Школа», художній орнамент та обкладинки в стимпанк стилі виконала Ольга Закис. Уважні книголюби помітять, що обкладинки ніби ховають у собі зміст таємничої історії. Актуальні ціни на кожну книгу окремо або на весь цикл у подарунковому комплекті можна подивитися на офіційному сайті Видавничого дому.

Нові випробування долі

Кожна історія колись має закінчитись, тож остання частина фантастичних пригод оповість усі таємниці світу Часодіїв. Часодії 6 книга— фінал історії про долю ключників та часового світу. Подолавши такий важкий довгий шлях з випробуваннями, Василина досі під загрозою. Їй та її родичам і близьким друзям загрожує небезпека. Дівчина має ухвалити важливе рішення, взяти на себе відповідальність за долю батька, майбутнє Ніколь. Школа Астрогора стала в’язницею для героїні, де в неї майже не було друзів, окрім Захарри Драгоцій і Примаро.

Володарка Чорного ключа продовжує розвивати нові таланти. Неочікувано для всіх Ніколь посприяла тому, щоб Василина навчилася мандрувати у снах. Це допомогло чорноключниці знайти шлях для порятунку Феша. Але попереду в книзі Часодії 6 купа таємниць та неясностей:

– для читача крок за кроком відкриваються плани Зодчого кола;

– Феш не перестає ризикувати життям заради коханої;

– друзі відважно борються із супротивниками.

Дізнавайтеся відповіді на ці та інші питання, які накопичувалися у вас протягом читання попередніх частин. Книга Часодії Часова битва доступна для замовлення в інтернет-магазині Видавничого дому «Школа».

Історія ще не завершується

Кожна книга Наталії Щерби варта того, щоб її купити й насолоджуватися годинами захопливого читання-подорожування магічними місцинами. Філософські думки, закарбовані у текстах серії «Часодії», наповнюють мудрістю, не залишивши в записнику чи щоденнику вільного місця від виписаних цитат, актуальних на щодень.

Інколи «Часова битва» навіть навіюватиме смуток, адже улюблена історія закінчилась. Але для прихильників цього фентезі-циклу видавництво Школа пропонує придбати також видання «Часодійна книга». Дідусь Василини виявився геть не простою людиною. Він міг відвідувати минуле й майбутнє, всю важливу інформацію записував до свого щоденника. У книзі читачі знайдуть інформацію про ключників та записи про основні історичні події Часового світу, щоб можна було не лише уявити історію про Часодіїв, а й, наприклад, відчути її на смак, гортаючи опис з улюбленими стравами Радіона Хардіуса… Яка ж країна стала основою в кулінарних уподобаннях часівників: Україна, Франція, Італія чи якась інша?..

Підписуйтесь на новини сайту, щоб першими дізнаватися про вихід нових книжок, про акційні пропозиції та знижки. Актуальна ціна на останню частину циклу «Часодії» є в інтернет-магазині видавництва, доставка замовлення від 400 грн безкоштовна по всій Україні.Ознайомитися з нашою продукцією можно за посиланням https://schoolbook.com.ua/

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares