Чому медики радять жінкам середнього віку вживати гранат

Чому медики радять жінкам середнього віку вживати гранат
Коли жінки досягають середнього віку, вони починають стикатися з симптомами менопаузи, які можуть включати втрату кісткової маси, депресії, перепади настрою і зниження рівня естрогену. Полегшити вплив цих малоприємних явищ допомагає вживання гранату.

Захист від втрати кісткової тканини

При досягненні менопаузи у жінок різко знижується концентрація гормону естрогену, який захищає кістки. Його втрата може призвести до втрати кісткової маси та прискорення старіння. В експериментах з щурами самкам, які страждали від таких симптомів, давали екстракт гранатового соку і насіння протягом двох тижнів. Після цього мінеральні показники в кістках повернулися до нормальних.

Поліпшення настрою

У період менопаузи жінки відчувають перепади настрою через гормональні зміни. Японські дослідники виявили, що гранат може бути ефективний для боротьби з депресивним станом.

Підтримка для серця

Ряд досліджень показав, що плоди граната можуть підтримувати здоров’я серцево-судинної системи у жінок. Зокрема, завдяки їм знижується рівень холестерину. Гранатовий сік містить велику кількість антиоксидантів, які запобігають так званому «поганому» холестерину.

Профілактика раку грудей

Антоціани, флавоноїди та олії, що містяться в гранаті, володіють протираковою дією. Гранат також є природним адаптогеном, коли мова йде про рівень естрогену в організмі: підвищує його при низькій концентрації й навпаки, блокує вироблення естрогену, коли його забагато. Таким чином вживання гранату може потенційно запобігти раку молочної залози.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares