По-перше, як і будь-яка інша капуста, вона дасть гарний урожай тільки на високоплодорідних ґрунтах. Для одержання гарного врожаю ділянку під капусту необхідно добре заправити напівперепрілим гноєм або повним мінеральним добривом.
По-друге, як і всі капусти – це дуже вологолюбна культура. У суху погоду навіть голівки, що зав’язалися, виростуть дрібними та пухкими. Тому її рясно поливають – у спекотну погоду один-два рази на тиждень. Корисні також освіжаючі поливи дощуванням. Часті розпушування та підгортання до першого листя допомагають утворенню додаткових коренів, рятують рослини від капустяної мухи. Саме посуха і спекотна погода заважають зав’язувати голівки.
По-третє, причиною невдач може бути і неправильний вибір сорту. Приступаючи до посіву, необхідно планувати, коли ви збираєтеся одержати врожай. У південних районах не треба орієнтуватися на липень, тому що це завжди найспекотніший місяць. Коли, не звертаючи уваги на сорт, і ранні, і пізні сорти сіяти в один час (наприклад, наприкінці березня – початку квітня), то й ті, і інші у найвідповідальніший момент – на початку формування голівки – потрапляють на спекотний час, і частина рослин буде порожня. Так що підбирайте сорти і строки посіву так, щоб зав’язування голівок доводилося на період з не дуже високою температурою. Також забезпечте регулярний полив рослин, не допускаючи пересихання ґрунту.