Чи правомірні тарифи на проїзд у громадському транспорті Тернополя? 

Чи правомірні тарифи на проїзд у громадському транспорті Тернополя? 

21 травня в ефірі програми о «Тема дня» на UA: Українське радіо Тернопіль громадський активіст та правозахисник Ростислав Небельський розповів про свій позов до Тернопільського окружного адміністративного суду з приводу оскарження рішення виконавчого комітету Тернопільської міськради щодо тарифів на проїзд.

«Рішення, яке стосується тарифів на перевезення пасажирів електротранспортом міста від 2-го травня цього року є нечинним, адже виконком не дотримувався жодної процедури. До 6 травня взагалі не було інформації про засідання виконкому, на якому просто продублювали діючі тарифи», – заявив Ростислав Небельський.

Нагадаємо, 16 квітня колегія суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду задовольнила скаргу правозахисника Ростислава Небельського. Суд визнав протиправним та нечинним рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів».

Громадський активіст розповів: «Коли суд скасував рішення для того, аби затвердити нові тарифи, окрім 4 та 5 гривень, які почали діяти де-юре, потрібно було провести громадські слухання, які проводяться не раніше, як через місяць після їхнього оголошення. Якщо би навіть 17 квітня Тернопільська міська рада розпочала нову процедуру, то вона б мала завершитись аж 18 травня. Тобто рішення виконкому не відповідає визначеним законодавством термінам».

Наразі вартість проїзду при оплаті готівкою є незмінною і становить 6 гривень у тролейбусі та 7 гривень у маршрутці. Для власників «Картки тернополянина» проїзд на 1 гривню дешевший.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares