Шахрайка, представившись працівницею банку, зняла з рахунку жительки Тернопільського району понад 4 тисячі гривень

Шахрайка, представившись працівницею банку, зняла з рахунку жительки Тернопільського району понад 4 тисячі гривень

Усі кошти зникли з банківської картки 53-річної мешканки Тернопільського району після спілкування з  незнайомкою, яка представилася працівницею банку. Правоохоронці вкотре звертаються до краян: не розголошуйте нікому та  за жодних обставин персональні дані свого «електронного гаманця».

За словами потерпілої, дзвінок до неї надійшов вранці. Незнайомка представилася працівницею банку і повідомила, що з її рахунку хочуть зняти кошти. Співрозмовниця попросила назвати їй чотиризначний код, який нанесено на зворотній стороні картки, аби нібито заблокувати доступ сторонніх осіб до неї. Потерпіла також продиктувала незнайомці SMS-повідомлення, яке надійшло на її телефон. Після чого отримала ще одне повідомлення, але вже про зняття з рахунку понад чотирьох тисяч гривень.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження. Правоохоронці встановили на який рахунок були перекинуті кошти потерпілої та вживають заходів щодо розкриття злочину.

Водночас поліцейські застерігають: хто б з вами не зв’язувався та що вам не розповідали, щойно чуєте, що вас просять назвати термін дії картки, тризначний CVV2/CVC2-код безпеки з її зворотного боку або пароль із смс-повідомленням від банку, припиняйте розмову! Це шахраї! Сумніваєтеся? Перетелефонуйте за телефоном, вказаним на платіжній картці та на офіційному сайті банку, і уточніть інформацію.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *