Для чого потрібен адвокат у виконавчому провадженні?

Для чого потрібен адвокат у виконавчому провадженні?

Багато пересічних громадян мають думку, що адвокат потрібен виключно для судового супроводу справ та надання консультацій. Але насправді адвокатські послуги є досить різноманітними та можуть бути необхідними на різних етапах та процесах. Не є виключенням з цього процес примусового виконання судових рішень — виконавче провадження. Тому, у даній статті звернемо увагу на юридичні послуги адвоката у виконавчому провадженні в Києві, Ірпені та по Україні.

Що таке виконавче провадження?

Усі судові процеси завершуються прийняттям рішення. Після прийняття рішення постає питання його виконання: добровільно чи примусово. Якщо з добровільним виконанням все більш-менш зрозуміло (особа, виконує самостійно рішення суду: виплачує грошові кошти, повертає майно тощо), то з примусовим є ряд важливих аспектів. В більшості випадків у повсякденному житті зустрічається саме примусове виконання рішення суду. Саме при виконанні рішення суду з’являється виконавче провадження.

Загалом, виконавче провадження — це завершальна та остання стадія примусового виконання рішення суду.

Як та на підставі чого розпочинається виконавче провадження?

Після прийняття рішення суду потрібно отримати в суді:

 • Належним чином засвідчену копію рішення суду з відміткою про набрання законної сили.
 • Виконавчий лист. Саме цей виконавчий лист — є спеціальним виконавчим документом, який необхідний для початку виконавчого провадження.

Виконавче провадження розпочинається за письмовою заявою стягувача (заявника) та оригіналу виконавчого документу. Ці документи треба подати у державну виконавчу службу або до приватного виконавця за місцем роботи, проживання чи реєстрації боржника у справі (тобто, особи яка має виконати виконати рішення суд).

Як перевірити стан виконавчого провадження?

Держаний або приватний виконавець після відкриття виконавчого провадження надсилає стягувачу та боржнику постанову. Також нині у додатку “Дія” приходять відомості про стан виконавчого провадження.

На веб-сайті “Автоматизована система виконавчого провадження” абсолютно безкоштовно та цілодобово в режимі реального часу можна перевірити виконавчі провадження по Вас.

Також Ви в будь який момент можете звернутися до адвоката та замовити послугу консультація і перевірка виконавчого провадження.

Адвокат у виконавчому провадженні: послуги

Часто буває так, що особа-боржник може до конкретного моменту навіть і не знати, що на неї відкрито провадження. Але в один із моментів може прийти лише сповіщення про блокування банківських карток і рахунків або про арешт майна, оголошення транспортного засобу в розшук та інше. І тоді постає питання, що це таке і що з ним роботи?

Або ж Ви виграли справу, отримали рішення суду, але результату немає і воно не виконується. Тоді, постає проблеми: як виконати рішення суду?

Ось саме для таких випадків є послуги адвоката по виконавчому провадженні: https://advocate-neroda.com.ua/advokat-u-vykonavchomu-provadzhenni.

Загалом адвокат по ДВС (ДВС — скорочення державна виконавча служба) може надати ряд юридичних послуг:

 1. Підготувати документи для відкриття виконавчого провадження.
 2. Ознайомитися із матеріалами виконавчого провадження.
 3. Робота із заборгованістю у виконавчому провадження.
 4. Зняття арештів у виконавчому провадженні.
 5. Розблокування карток.
 6. Консультування.
 7. Оскарження бездіяльності або дії виконавців.
 8. Закінчення виконавчого провадження.
 9. Контроль за станом виконавчого провадження та інше.

Головне, адвокат по виконавчих провадження може надати комплексний юридичний супровід у виконавчому провадженні. Детальніше послугу та про супровід виконавчих проваджень: https://advocate-neroda.com.ua/services/suprovid-vykonavchyh-provadzhen

Тому, адвокат у виконавчому провадженні — це Ваш провідник у сфері виконання рішення суду. Звернувши до адвоката за супроводом виконавчого провадження :

 • Ви будете повідомленні про свої права та обов’язки.
 • Вам не доведеться постійно відстежувати виконавче провадження, адже цим буде займатися адвокат.
 • Вам не доведеться “бігати” за виконавцем та просити вчинити виконавчі дії.
 • У Вас не буде неприємних сюрпризів у вигляді арештів про, які ви дізнаєтеся в самий непідходящий момент.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *