До Тернополя на відкриття першої в Україні соціально-спортивної школи Фонду «Реал Мадрид» завітав відомий іспанський футболіст Альваро Арбелоа (ФОТО)

У Тернополі на базі загальноосвітньої школи-правового ліцею №2 (вул. Новий Світ, 11) відкрили першу в Україні соціально-спортивну школу Фонду «Реал Мадрид», метою якого – підтримка соціально незахищених верств населення та розвиток фізичного виховання і спорту у дітей та молоді.

На спортивне свято завітали очільник Тернополя Сергій Надал, міністр закордонних справ України Павло Клімкін та Уповноважений посол клубу «Реал Мадрид» і видатний іспанський футболіст Альваро Арбелоа.

«Мені, як міському голові Тернополя, надзвичайно приємно, що саме у нашому місті вперше реалізовується такий соціальний проект. Висловлюю вдячність громадській організації «Епіцентр дітям» та Благодійному Фонду «Реал Мадрид» за те, що вони обрали Тернопіль та демонструють тут найкращий приклад соціально-відповідального бізнесу і доброго партнерства між владою, бізнесом та громадою, – відзначає Сергій Надал. – Розвиток спорту є одним із пріоритетів у діяльності міської ради, саме тому щороку у місті з’являються нові універсальні спортивні майданчики, один з яких нещодавно облаштували і на території школи-правового ліцею №2».

Соціально-спортивна школа Фонду «Реал Мадрид» працюватиме для бенефіціарів – дітей із соціально незахищених верств населення, повністю на безоплатній основі. За кошти громадської організації «Епіцентр дітям» спільно з Фондом «Реал Мадрид», у правовому ліцеї №2 проведено капітальний ремонт спортивного залу та придбано спортивний інвентар.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *