На Тернопільщині вилучено 34 тисячі літрів «лівого» алкоголю, більше 24 тисяч літрів спирту і понад 15 тисяч пачок цигарок

На Тернопільщині вилучено 34 тисячі літрів «лівого» алкоголю, більше 24 тисяч літрів спирту і понад 15 тисяч пачок цигарок

Основними напрямками роботи податкової міліції є протидія незаконному виготовленню та надходженню в обіг фальсифікованої підакцизної продукції; ліквідація тіньових схем ухилення від сплати податку на додану вартість; виконання доручень Уряду щодо ліквідації схем ухилення від сплати митних платежів; ліквідація схем ухилення від оподаткування у сферах економіки з найбільшою рентабельністю, зокрема, у будівельній галузі, сільському господарстві, на фармацевтичному ринку.

Завдяки вивільненню споживчого ринку від фальсифікованої алкогольної та тютюнової продукції, на Тернопільщині упереджено втрати бюджету від ненадходження акцизного податку орієнтовно на 5,5 млн гривень. Про це повідомили на прес-конференції в обласному фіскальному відомстві, за результатами діяльності у січні-вересні цього року.

Із незаконного обігу, зокрема, вилучено 34 тисячі літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, більше 24 тисяч літрів спирту, понад 15 тисяч пачок тютюнових виробів.

До кримінальної відповідальності за злочини у сфері незаконного обігу підакцизних товарів притягнуто 8 осіб. У тому числі до 5 років позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку засуджено трьох членів організованої злочинної групи, які у підпільному цеху здійснювали виготовлення горілчаних та коньячних виробів та їх реалізацію.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares