Екс-півзахисник ФК «Козова» підписав контракт із клубом з Естонії (ФОТО)

24-річний атакувальний півзахисник Петро Намуйлик, який у чемпіонаті Тернопільської області 2020 року був заявлений за ФК «Козова», підписав контракт з клубом першої ліги чемпіонату Естонії – ФК «Пярну» (на фото – зліва). Про це повідомляє сайт АФТ.

30 липня Петро Намуйлик дебютував за свою нову команду в чемпіонаті Естонії у матчі проти ФК «Вапрус». Матч завершився внічию 1:1. На 69-й хвилині Намуйлик отримав від арбітра жовту картку, а через чотири хвилини був замінений.

У понеділок, 3 серпня, на команду Петра Намуйлика чекає важке випробування у кубку Естонії, де суперником ФК «Пярну» буде команда вищої Естонської ліги – «Флора» з Таллінна.

Намуйлик у сезоні-2020 встиг зіграти за ФК «Козова» всього один виїзний поєдинок проти хоростківської «Зорі» (3:3). Натомість, він став відомим тернопільським уболівальникам футболу перш за все за виступи у чортківських командах. У 2019 році першу половину чемпіонату виступав за чортківський «Кристал» (10 матчів і один забитий м’яч), а другу – за заводську «Агрониву» (8 матчів і два голи). З останньою командою Петро Намуйлик здобув бронзу вищої ліги чемпіонату Тернопільської області 2019 року.