Етапують, як злочинців: тернополяни збунтувались, щоб потяг зупинився у місті з червоною епідемічною зоною

Етапують, як злочинців: тернополяни збунтувались, щоб потяг зупинився у місті з червоною епідемічною зоною

Мешканці Тернополя та області, які поверталися потягом з відпочинку з Херсонської області у ніч на 3 серпня, влаштували бунт.

Причиною стала відмова машиніста зупинитися на станції Тернопіль, бо місто потрапило у червону карантинну зону, повідомив міський голова Тернополя Сергій Наддал, пише Газета по-українськи.

“Вранці написали тернополяни, які їхали з Херсона. У потязі їхали 85 осіб, батьки їхали з дітьми, хворими на ДЦП. Тільки коли вчинився бунт наших тернополян у потязі, керівник поїзда погодився зупинитися та висадити людей в Тернополі”, – сказав він.

За його словами, ще десятки жителів Тернополя стали “заручниками” потяга № 49 Київ-Трускавець, квитки на який купили після внесення Тернополя в червону зону.

“Про те, що потяг не зупинятиметься у Тернополі, ми дізналися від провідниці під час посадки в вагон. Начальник потяга вибачився і запропонував виходити о 1-й ночі у Хмельницькому або о 4-й ранку у Львові. Нас таких заручників – 15 осіб лише у вагоні. Чому нас, як злочинців, етапують заблокованими в потязі без права і можливості дістатися до рідного міста”, – зачитав мер Тернополя звернення пасажирів потяга.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares