“Гандбольний моноліт” – дві тернопільських команди злилися в одну!

“Гандбольний моноліт” – дві тернопільських команди злилися в одну!
Дві гандбольних команди вищої ліги “Економуніверситет” та “Педуніверситет-Енерго” об’єдналися в один колектив, повідомляє сайт Тернополяни.

Головний тренер “ТНЕУ-Енерго” Андрій Верцімага, який вже упродовж 19 років тренує у Тернополі, розповів про завдання команди – виграти другий за два роки чемпіонський титул Вищої ліги.

“ТНЕУ-Енерго” виник внаслідок об’єднання тернопільських “Економуніверситету” та “Педуніверситету-Енерго”, – розповів головний тренер оновленої команди “ТНЕУ-Енерго” Андрій Верцімага. – Таким чином ми отримали вагоме підсилення, є конкуренція в складі. Маємо, скажімо так, півтора гравця на місце. Гадаю, ми могли б грати у Суперлізі, але, на жаль, через обмежене фінансування ми не можемо дозволити собі грати в найвищому дивізіоні.

 Наше мета у Вищій лізі – повторити чемпіонський успіх. Ми  налаштовуємось на це, хоча не знаємо чого очікувати від темних конячок – команд з Рівного та Львова. У нас зберігся кістяк складу з минулого сезону – Дацюк, Гуменюк, Шиптицька, Бойчук. Більшість наших гравців – тернопільські вихованки, є  чотири дівчини з Волочиська, а також гравці з інших міст”.

Так, лави тернопільських гандболісток поповнили 4 новобранці, які за словами головного  тренера Андрія Верцімаги, значно підсилили команду.

– У нашій команді – поповнення. Ми взяли трьох дівчат з “Педуніверситет-Енерго”, яка розпалася. Це – Ольга Сухецька, Зоряна Сігай, Вікторія Доля. Ще одна гандболістка Олена Барабаш прийшла з Волочиська, а також наші лави поповнила Наталя Мирська, яка закінчила Ужгородську ДЮСШ. Завдяки новим гравцям ми значно підсилилися, тому, думаю, цьогоріч маємо знову повторити чемпіонський успіх,  пояснив Андрій Верцімага.

Джерело: Тернополяни.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares